comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Belözoğlu'ndan Gazişehir maçında resital

19 Ağustos 2019, Pazartesi 21:00
Emre Belözoğlu'ndan Gazişehir maçında resital

Emre Belözoğlu, Fenerbahçe - Gazişehir Gaziantep maçının ilk yarısında sergilediği performansla taraftarların büyük beğenisini topladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig 1. haftasında sahasında Gazişehir Gaziantep ile karşı karşıya geldi. Sarı lacivertliler ilk yarıda 3 farklı yakalarken, Emre Belözoğlu 1 gol ve 1 asistin yanı sıra sergilediği performansla takımın en iyilerinden biri oldu. 


Fenerbahçe - Gazişehir Gaziantep maç haberleri


Emre Belözoğlu, Fenerbahçe - Gazişehir Gaziantep maçının ilk yarısında Emre Belözoğlu 1 gol atarken, 1 asist yaptı. Tecrübeli futbolcu özellikle atakları yönlendirme ve pas oyununda etkili bir performans sergiledi. Emre Belözoğlu'nun Gazişehir Gaziantep'in maçındaki performans verileri şu şekilde:

1 gol
1 asist
%85 ikili mücadele kazanma yüzdesi
%90 pas isabet yüzdesi
EMRE BELÖZOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

Kolay bir sene olmayacak. Geçen senenin ağırlığı var. Ancak benim buradaki görevim, takım arkadaşlarımla birlikte aidiyet duygusunu arttırmak, taraftarlarımızın beklentilerini karşılamak adına sahada mücadele etmek. İyi günde, kötü günde takım arkadaşlarımın yanında olmaya çalışacağım. Her şeyden önce en zor günlerinde, bu camianın ayakta kalmasına vesile olan taraftarlarımız yanımızda olmalı. Onlardan ricam, üzerinde çubuklu olan her futbolcuya destek olsunlar. 

Fenerbahçe taraftarları da ilk yarıdaki başarılı performansının ardından Emre Belözoğlu'na alkışlarla destek oldu. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!