comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Belözoğlu'ndan Fenerbahçe itirafı: 'Kolumu kesseler ben bunu yapmam.'

12 Ocak 2018, Cuma 17:55
Emre Belözoğlu'ndan Fenerbahçe itirafı: 'Kolumu kesseler ben bunu yapmam.'

Medipol Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'den ayrılış sürecinde yaşadığı kırgınlığı anlattı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin eski futbolcusu ve şu anda Medipol Başakşehir'de futbol hayatını sürdüren Emre Belözoğlu, sarı lacivertli takımdan ayrılış süreciyle alakalı olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu Tivibuspor'un konuğu olan Emre Belözoğlu'nun ifadeleri şu şekilde:


Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'den ayrılması


Emre Belözoğlu Fenerbahçe'den ayrılmasıyla ilgili olarak çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte Belözoğlu'nun sözleri:

"KOLUM KESİLİR, O MEKTUBU ONA YAZMAM"
Fenerbahçe'den mektupla yapılan bildiri sonrasında gönderildiğini söyleyen Emre Belözoğlu, "Ben bir gün yönetici olursam kendi takımımın kaptanını mektupla göndermem. Benim kolum kesilir, o mektubu ona yazmam ben. Benim Fenerbahçe'den ayrılırken yaşadıklarımı Real Sociedad kaptanı 35 yaşındaki kaptanına yaşatmaz. Veya Inter, bunu yaşatmaz. Oyuncuya en azından değer verdiğini göstermeli. Bir mektupla öğrenmemeliydim. 

"ALT YAPIM GALATASARAY AMA KENDİMİ FENERBAHÇE'YE HİSSETTİĞİM İÇİN.."

Futbolcu oyunun merkezindedir. Bu mesleğin en değerli aktörüdür. Bu böyleyse ve bazi takımlara kendimiz ait hissediyorsak, o takımın değeri olmalısınız. Ben sokakta bunu hissediyorum. Benim altyapım Galatasaray, orada çok şey öğrendim. Bana kattıklarını hiçbir zaman inkar etmedim ama Fenerbahçe'ye kendimi ait hissettiğim için taraftar da bunu bana sokakta hissettiriyor. Şu an beni gördüklerinde boynuma sarılıp ağlayanlar oluyor. Aslında değerli olan da bu.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)