comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Belözoğlu'ndan Aycan Yanaç sözleri

23 Mayıs 2020, Cumartesi 12:56
Emre Belözoğlu'ndan Aycan Yanaç sözleri

Fenerbahçe'nin tecrübeli ismi Emre Belözoğlu, Survivor'da yarışan Aycan Yanaç hakkında konuştu.

FutbolArena - Survivor programında yarışan A Milli Kadın Futbol Takımımızın oyuncularından Aycan Yanaç, Fenerbahçeli olduğunu ve Emre Belözoğlu'nu çok sevdiğini ifade etmişti. Hafta sonunda "Anlat Bakalım" adlı yarışmada Emre Belözoğlu ile birlikte yarışacak olan Aycan ile ilgili tecrübeli futbolcudan açıklama geldi.

"FENERBAHÇELİ OLDUĞU İÇİN AYCAN'I DESTEKLİYORUM"
Hürriyet Gazetesi'ne konuşan Emre Belözoğlu, "“Ben de Fenerbahçeli olduğu için elbette ki Aycan'ı destekliyorum. Ondan gelen Fenerbahçe'nin bir kadın futbol takımı kurması talebini de başkana bizzat ileteceğim" dedi.

Aycan Yanaç, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yaptığı yayında Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı kurulması halinde seve seve ilk oyuncu olacağını dile getirmişti.

"KENDİMİ FENERBAHÇE'DEN BAŞKA YERDE GÖREMİYORUM"

Kazandıkları ödül oyunu sonrası Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabında canlı yayına katılan ve takipçilerin sorularını yanıtlayan Aycan Yanaç, "Ben Fenerbahçeliyim. Fenerbahçe'den başka hiçbir yerde kendimi göremiyorum. Eğer Fenerbahçe Kadın Takımı kurulursa oynamak isterim. Acun Ilıcalı ile de konuştuk bunu. Keşke kurulsa, banko oyuncusu olurum." ifadelerini kullandı.

En sevdiği futbolcuları da açıklayan Yanaç, "Tabii ki Alex de Souza. Sonrasında Cristiano Ronaldo geliyor. Ve Emre Belözoğlu." dedi.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"