comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Belözoğlu'dan küfür açıklaması! "Özür dilemeye gittim"

05 Kasım 2019, Salı 23:59
Emre Belözoğlu'dan küfür açıklaması!

Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu, Kayserisporlu Abdennour ile maçta yaşadığı küfür olayına açıklık getirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 10. haftasında Kayserispor'a 1-0 mağlup olurken, Emre Belözoğlu ile Abdennour arasında gelişen küfür olayı en çok konuşulan konular arasında yer aldı. Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu, DMAX kanalında yaptığı açıklamalarda Kayserisporlu Abdennour ile maçta yaşadığı küfür olayına açıklık getirdi.
 

Emre Belözoğlu, Abdennour'a küfür mü etti?


"Saha dışında aynıyım ama saha içinde bir değişim yaşadım. Haklı eleştiriler oldu, bedelini ağır ödediğim şeyler de oldu. Dünkü olayda öyle... Öncelikle böyle bir diyalogda olduğum için üzgünüm. Böyle bir gündemde olmak istemiyorum. Özür dilemek amacıyla gittim. İki kere özür diledim. O bir cevap verdi, ben de ona göre karşılık verdim. Dünkü olay hata olarak görülüyorsa özür dilemekten çekinmem. Bu olaylar konuşulması gerekenden daha çok konuşuluyor. Böyle gündeme gelmek üzüyor beni. Pozisyon sonrası iki kere özür dilemeye gittiğimi tekrar hatırlatmak isterim."

"HAKEMLER ÇOK SERT TEPKİ VERİYOR"
"Sahada kaybetmeye tahammülüm olmadığı için hatalar yapabiliyorum. Saha dışında da aşırı sakin ve mülayim bir insanım diyemem. Benim halini hatırını sorduğum hakem arkadaşlarım da var. Ama bu sene hakemler daha sert tepki gösteriyorlar. Böyle devam ederse farklı reaksiyonlar olabilir. Hakemlerin oyunu okuma problemi var. Bir an önce oyuncular da hakemliği tercih etmeli."

"HAGİ TÜRKİYE'YE GELEN EN BÜYÜK OYUNCU"

Türkiye'ye gelen yıldızlar hakkında bir soruyu yanıtlayan Emre Belözoğlu, "Hagi, Türkiye'nin gördüğü gelmiş geçmiş en büyük oyuncu. Teknik direktörler her pozisyonu size anlatamaz ama takımdaki büyük bir oyuncu size bir kere söyler ve o söylem yeter." ifadelerini kullandı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)