comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Belözoğlu'dan cevap: "Yaşatmadığım şeylerin bedeli olmasın"

22 Aralık 2019, Pazar 23:23
Emre Belözoğlu'dan cevap:

Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, Ersun Yanal ile Beşiktaş derbisinden önce kavga ettiği iddialarına cevap verdi. Emre, "Yaşatmadığım şeylerin bedeli olmasın" dedi.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 16. haftasında ezeli rakibi Beşiktaş'ı Kadıköy'de 3-1 mağlup etti. Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcusu Emre Belözoğlu, teknik direktör Ersun Yanal ile kavga ettiği iddialarına cevap verdi. Ersun Yanal'ın yanında basın toplantısına çıkan Emre Belözoğlu, ardından Bein Sports'a çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 

Emre Belözoğlu, Ersun Yanal ile kavga etti mi?


"Atılan yalanların, yalanı söyleyen tarafından ispatlanması gerekmediği, aksine iftira atılanın ispatlaması gerektiği bir dönemdeyiz. Fenerbahçe camiasına gönül vermiş herkese, gündemi böyle meşgul ettiğim için çok üzgün olduğumu belirtmek istiyorum." 

"YAŞATMADIĞIM ŞEYLERİN BEDELİ OLMASIN"
"Ersun hoca maçtan sonra 'Seninle kavga ettiğimiz konuşuluyor' dedi ve 'Gel beraber basın toplantısına gidelim' dedi. Koluma girdi ve basın toplantısına gittik. Ne oldu, nereden geldi bunu bilmiyorum. Sosyal medya diye bir şey var günümüzde. Bazı insanlar bunu kötüye kullanabiliyor işte. Bu sene şampiyon olmak istiyoruz ve sonuna kadar kovalayacağız, bu enerji ve gurur bizde var. Yaşatmadığım şeylerin bedeli olmasın."

ERSUN YANAL İDDİALARA NE CEVAP VERMİŞTİ?

"Herkes haddini bilecek. Fenerbahçe, dedikodularla, arkadan konuşmakla yıkılacak bir takım değil. Kaptanın bir problemi vardı ve en son buraya gelip burada denedi kendisini. Oynayamadı. Bizi kırmadı ve buraya geldi. İlk konuştuğumuz günden bu yana birlikteliğimizde bir problem olmadı. Büyük bir destek kendisi. Bu tür karalamalara itibar etmeyin. Futbolumuzu kaostan kurtarın, futbolu kaosla beslemeyin. Empati yapın, bunu yaptığınız zaman zaten problem kalmayacak. Bu markaya zarar vermeyin."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)