comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Belözoğlu: "Ya kahraman, ya hain ilan ediliyorum!"

07 Temmuz 2020, Salı 20:58
Emre Belözoğlu:

Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, Gençlerbirliği maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, Gençlerbirliği maçında ikinci yarıda oyuna girdi 1 gol attı ve performansıyla takımına büyük katkı sağladı. 

Emre Belözoğlu maçın ardından beIN Sports'a yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:
"YA KAHRAMAN, YA HAİN İLAN EDİLİYORUM" 

Sevinmeliyim mi üzülmeliyim mi bilmiyorum. Karışık duygular var. Benim üzerimden fazlasıyla konuşulması rahatsız ediliyor. Kaderimizde var. Ya kahraman, ya hain ilan ediliyoruz. Bu süreçlere de alışık. Bir pozisyon üzerinden 2.5 hafta konuşuluyor. Ben de gündeme gelmek istemiyorum sürekli. 

"ÖNÜMÜZDE 3 MAÇ VAR, ÇOK FARKLI SENARYO OLABİLİR"

Bugün kazansak ilk 3 için önemli bir galibiyet alacaktık. 3 maç 3 galibiyet çok başka bir şeye götürecek bizi. Bunun için uğraşacağız hep beraber. İnşallah hepimizin içerideki düşüncesi, sağ salim bu sezonu bitirip bir an önce kendi içimizdeki sıkıntılar dahil problemleri çözüp, önümüzdeki sezon Fenerbahçe taraftarlarını mutlu edecek başarı, sistem oluştururuz. 

Futbolu çok seviyorum, bu ülkedeki birçok futbolcudan daha çok seviyorum futbolu. Belki de bu yüzden oyuna girdiğimde Allah nasip ediyor, bu işler biraz da kısmet işidir. Ciddi bir düşünmemiz gereken, kararlar almamız gereken bir süreç var.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)