comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Belözoğlu ve Rodrigues ne zaman dönecek?

16 Şubat 2020, Pazar 14:47
Emre Belözoğlu ve Rodrigues ne zaman dönecek?

Fenerbahçe'de sakatlıkları bulunan Emre Belözoğlu ile Garry Rodrigues'in ne zaman sahalara döneceği merak ediliyor.

FutbolArena - Süper Lig'in 22. haftasında Ankaragücü deplasmanında 2-1 mağlup olan Fenerbahçe'de sakatlıkları bulunan Emre Belözoğlu ile Garry Rodrigues ile ilgili son durum merak ediliyor. Sarı lacivertlilerde Ankaragücü maçında sakatlanan Emre Belözoğlu ve geçtiğimiz hafta sakatlanan Rodrigues'in bir süre daha takımdan uzak kalacağı kaydedildi.
 

Fenerbahçe Haberleri: Emre Belözoğlu ile Rodrigues ne zaman dönecek?


Ankaragücü karşılaşmasının ardından kas sakatlığı yaşayan Emre Belözoğlu'nun en az 2 hafta sahalardan uzak kalacağı ifade edildi. Deneyimli futbolcunun sakatlığının 3 haftayı da bulabileceği belirtildi. Sarı lacivertlilerde Garry Rodrigues'in sakatlığının ise 6-8 hafta arasında sürmesi bekleniyor.

ERSUN YANAL NE DEDİ?
"Üstün gözüksek de, geçişlerde uzun süredir görmediğimiz kadar kötü bir Fenerbahçe vardı. Topu geri kazanmalardaki süreler arttı. Oyun dengemizi bozdu. Zaten kanatlarda yaratıcı oyuncu sıkıntımız vardı. Teknik olarak bu geçişlerde kazanamadığımız toplarda stresi yönetemedik. Fenerbahçe'yi bu strese yönetmemek konusunda en etkisiz takım olarak görüyorum. Sorumlu benim! Fenerbahçe futbolun, sivil toplum örgütü gücüyle birçok şeyi değiştirebilecek bir camia. Fenerbahçe taraftarları yönetime ve takıma inanmalı."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)