comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Belözoğlu: 'Panik havası yok, hocamıza güveniyoruz'

15 Aralık 2020, Salı 18:39
Emre Belözoğlu: 'Panik havası yok, hocamıza güveniyoruz'

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu açıklamalarda bulunduç

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Kadıköy'de Yeni Malatyaspor'a kaybetmesinin ardından sarı lacivertli camiada hayal kırıklığı yaşandı. Fenerbahçe'de Sportif Direktör Emre Belözoğlu, FB TV'de gündeme dair açıklamalarda bulundu.

"PANİK YOK, HOCAMIZA VE TAKIMA GÜVENİYORUZ"
"Cumartesi günü hepimizi üzen bir sonuç aldık. Kadıköy'de üst üste 3 mağlubiyet almak, daha önce olmamış bir durum. Tüm camiamızdan ne kadar üzgün olduğumuzu bilmelerini istiyorum. Mutlaka kayıplar olacak. Herkes şunu bilsin, Fenerbahçe'de bir panik havası yok. Böyle sanılmasından çok rahatsızım. Takıma ve hocamıza güveniyoruz. Paniğe müsaade etmeyeceğiz. Skorlar gelince, inşallah güzel günlerde insanlara bu söylediklerimizi hatırlatırız."

"YİNE PANİK HAVASI GÜNDEMİ OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYORLAR"

"Sezon başında 21 takım değil, 1 takım varmış havasını oluşturmaya çalışanlar şu anda başka bir hava oluşturmaya çalışıyorlar. Bu ortamı biz oluşturmadık, şu anda oluşturulan ortamı da biz oluşturmuyoruz. Yine panik havası varmış gibi bir gündem yaratmaya çalışıyorlar. Fenerbahçe her zaman taraftarının desteğiyle ayağa kalkmıştır. Bize ayrıştırmaya çalışanlara izin vermeyelim. Bir tane Fenerbahçe var."

"2010-11 SEZONUNDA TRABZONSPOR 9 PUAN ÖNÜMÜZDEYDİ"

"Fenerbahçe mutlu değilse, ben de mutlu değilim. Önümüzdeki 84 puanın her zerresine talibiz. 2010-11'de Trabzonspor 9 puan önümüzdeydi, sezonu şampiyon bitirdik. Geçmişte birçok örneğini verdik. İç saha dış saha kavramının pandemi nedeniyle kalktığını düşünüyorum. Ancak bu mağlubiyetlerin sebebinin bu olduğunu da kabul etmiyorum.

"YAPILAN TÜM OYUNLARI BOZACAĞIZ"

"İnşallah yapılan tüm oyunları bozacağız. Bu oluşturulan ortamın Fenerbahçe'nin büyüklüğünden kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Herkes müsterih olsun, yeter ki biz birlikte olalım. Görevimiz sadece Fenerbahçe'ye transfer yapmakmış gibi bir algı olmasın. Biz Fenerbahçe için birçok sevgimizden vazgeçtik. Biz hiçbir zaman gururumuzu Fenerbahçe'nin önüne koymadık."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"