comScore
1 / 10

Emre Belözoğlu İtalya'da manşet oldu

Sarı lacivertliler, uzun süren futbol kariyeri sonrası kaptanları Emre Belözoğlu’nu Sport Direktör olarak futbolun başında getirdi.

2 / 10
Geçmişte Inter’de oynadığı futbolla iz bırakan Emre Belözoğlu, İtalya’da manşetlere taşındı. İşte detaylar...
3 / 10
Yıllar süren Fenerbahçe kariyerinin ardından Başakşehir’e giden ve futbol kariyerinin son senesinde yeniden sarı lacivertli formayı giyen Emre Belözoğlu, Sportif Direktör olarak kulübün başına geçti.
4 / 10
Törenin ardından İtalyanlar bu durumu manşetlere taşıdı.
5 / 10
Haberde Emre Belözoğlu’nun 2001’den 2005’e kadar Inter’de oynadığı hatırlatılırken, tecrübeli futbol adamının artık bir ’patron’ olduğu ifade edildi.
6 / 10

EMRE’NİN SÖZLERİNE YER VERİLDİ .

<h2>EMRE’NİN SÖZLERİNE YER VERİLDİ .</h2>
"Her futbolcunun böyle bir hayatı olsun isterim. Hayalini kurduğu formayı giymek ve futbola onunla veda etmek."
7 / 10
"Bunun için çok mutlu ve gururluyum. Bu süreçte futbol takımının arkasında çok büyük bir yapının, cefakar bir yapının olduğuna şahit oldum."
8 / 10
"Seni, beni olmadan, biz olduğumuz bir sürecin içinde bulunmak istedim. O yüzden bugün buradayım. Fenerbahçeli insanların eve mutlu gitmelerini, mutlu uyanmalarını istiyoruz."
9 / 10
Bununla beraber Emre Belözoğlu’nun Fenerbahçe’de futbolun patronu olmasına ilişkin haberin başladığında da "Emre Belözoğlu için eş benzeri görülmemiş macera: Fenerbahçe’nin yeni Sportif Direktörü oldu" denildi. (Fotomaç)
10 / 10