comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Belözoğlu: "Hakemlere inanıyor ve güveniyorum"

17 Kasım 2020, Salı 13:42
Emre Belözoğlu:

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu hakem karalrarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de sportif direktör Emre Belözoğlu, basın mensuplarıyla sohbet toplantısı gerçekleştirdi. Deneyimli futbol adamı, hakemlerle ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. Emre Belözoğlu, hakemlerin algıya yenik düşmesini istemediklerini belirtti.

"HAKEMLERİN ALGIYA YENİŞ DÜŞMESİNİ İSTEMİYORUZ"
"Hakemlerin algılara yenik düşmesini istemiyoruz. Algıyla hakemlerin etkilenmeye çalışılmasından ve etkilenmesinden rahatsızız. Biz hakemler üzerinde baskı oluşturmak niyetinde, amacında değiliz. Fenerbahçe Kulübü olarak hakemin içerdeki hatasıyla, kasıtlı tavrını fark edebilecek beceriye ve bilgiye, reaksiyonel camia gücüne de sahibiz, bunu herkes bilsin isterim. Hakemlere inanıyor ve güveniyorum. Kasıtla hata arasındaki farkı görebilecek bilgi becerimiz var. Fenerbahçe Kulübü olarak futbola değer katan, futbola hizmet eden herkesin yanınızdayız."

"SAMANDIRA'NIN PATRONU EROL BULUT"

"Dirar şu anda takımdan ayrı olarak çalışıyor. Kendisine resmi bir karar iletmedik. Erol Hoca ile konuşarak sportif olarak böyle bir karar aldık. Samadıra'da tüm yetki Erol Hoca'nın. Onun rahatı ve başarısı Fenerbahçe'nin başarısı demektir. Erol hoca benim takım arkadaşım. Birbirimizi iyi biliriz. Bizim aramızın bozulması imkansız bir şey. Hocalığımı, takım arkadaşlığımı yaptı. Mert adamdır, sözünü esirgemez. Başkan ne zaman isterse biz Samandıra'da en iyi şekilde ağırlarız, biz bir aileyiz. Onun Fenerbahçe'ye bağlılığını onunla yaşadıkça çok daha iyi anlıyorum."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"