comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Belözoğlu futbolu bırakıyor mu?

03 Nisan 2020, Cuma 11:06
Emre Belözoğlu futbolu bırakıyor mu?

Fenerbahçe'nin tecrübeli kaptanı Emre Belözoğlu geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de takım kaptanlarından Emre Belözoğlu, Hürriyet Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu. 39 yaşındaki tecrübeli futbolcu, bu sezon sonunda futbola veda edeceğinin sinyallerini verdi. Emre Belözoğlu, EURO 2020'de forma giyemeyeceği için yaşadığı üzüntüyü dile getirdi.

"ALLAH, HAYALLERİMİN ÖTESİNDE BİR KARİYER NASİP ETTİ"
"Futbol için konuşmam gerekirse tabii ki üzgünüm. Çok istemiştim Avrupa Şampiyonası'nda olmayı. Ama nasip değilmiş. Ancak kendim için ne kadar üzgünsem, sakatlığı bulunan ve bu yaza yetişemeyecek kardeşlerim içinde bir o kadar mutluyum. 2021'de hepsi oynayacak ve dünya onlar sayesinde Türkiye'yi konuşacak. Allah hayallerimin ötesinde bir kariyer nasip etti. Onların da benden daha güzelini yaşamalarını isterim."

"AİLEMLE BİR ARADA OLMAK KEYİFLİ"

"Bu karantina günleri benim için çok sıkıcı geçmiyor. Zira ben zaten hayatının büyük bir bölümünü evinde yaşayan bir insanım. Ailemle bir arada olmak keyifli ama gerek dünya gerek ülkemiz insanı için endişelenmek hepimizi üzüyor. Bir an önce dünya ve ülkemiz bu süreci atlatsın diye dua ediyoruz. Bir de yeşil sahaları, taraftarımızı ve Samandıra'da idman yapmayı çok özledim. Bu süreçte sadece 2-3 kez kulübe gittim, onun haricinde hiç dışarı çıkmadım."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)