comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Belözoğlu Fox TV Sahur Programı konuğu! 'Bu sezon..'

27 Nisan 2020, Pazartesi 03:15
Emre Belözoğlu Fox TV Sahur Programı konuğu! 'Bu sezon..'

Emre Belözoğlu, Fatih Savaş'ın sunduğu Fox TV Sahur Sohbetleri Programı konuğu oldu ve önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin kaptanı Emre Belözoğlu, Fox TV Sahur Sohbetleri Programı konuğu oldu. 

"RAMAZAN AYININ KIYMETİNİ DAHA DA BİLMELİYİZ"
Ramazan ayının biraz daha kıymetini bilmemiz gerekiyor. Bu zor günleri hep beraber aşıp Ramazan bayramına ulaşacağız. Mübarek Ramazan ayı. Bu süreçte çalışmak zorunda olan insanlar var. Ekmeğinin peşinde olan, ülkenin ekonomisinin devam etmesi için çalışmak zorunda olan insanlarımız var. Allah onları korusun. Sağlık personelimizin de Allah yardımcısı olsun.""FUTBOL, ŞAN, ŞÖHRET GELİP GEÇİCİ"

Futbol, şöhret. Bunlar gelip geçici. Bu da bir imtihan. Saha içinde insanları kırsak, üzsek de böyle zamanlar hep bir imkandır. Birbirimizi affetmemiz, barışmamız için. Ramazan böyle bir ay. İnsanların kucaklaşması gereken bir ay. 

"GERÇEKÇİ HEDEFİMİZ TÜRKİYE KUPASI"

Lig bitmedi. Puan olarak gerideyiz. Matematiksel olarak şansımız devam etse de, gerçekçi olmamız lazım. Türkiye Kupası daha gerçekçi bir hedef. Taraftarımız son süreçte ne olursa olsun bu süreçte camiamızın, takımımızın yanında oldu. Onların gücünü hissettik. Sezon sonu Türkiye Kupası'nı kazanmak istiyor ve taraftarlarımıza kupa hediye etmek istiyoruz. Tabi önce bu virüs belasından ülkemiz kurtulsun. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!