comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emre Belözoğlu antrenmanlara neden çıkmıyor? Perde arkası

12 Aralık 2019, Perşembe 19:36
Emre Belözoğlu antrenmanlara neden çıkmıyor? Perde arkası

Hafta içi Fenerbahçe ile idmanlara çıkmayan Emre Belözoğlu, yaşı gereği daha hafif ve fiziksel durumunu koruma amaçlı çalışmalar yapıyor.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Sivasspor maçı öncesi Emre Belözoğlu'nun antrenmanlarda yer almaması çeşitli spekülasyonlara neden oldu. Emre Belözoğlu konusunda bir problemin olmadığı ve 38 yaşındaki futbolcunun fiziksel durumunu koruma amaçlı çalışmalar yaptığı öğrenildi.
 

Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe idmanlarına çıkmama sebebi


Ersun Yanal yönetimindeki Fenerbahçe, Sivasspor ile deplasmanda oynanacak maçın hazırlıklarına devam ediyor. Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcusu Emre Belözoğlu, fiziksel gücünü Sivasspor maçına saklama amacıyla takım idmanlarında yer almıyor. Yaşı gereği hafta içi antrenmanlarını kendini riske etmeyen Emre Belözoğlu, çalışmalarını daha hafif ve düşük tempoda geçiriyor.

EMRE BELÖZOĞLU'DAN SİVASSPOR MAÇI AÇIKLAMASI
"Artık her takım bir oyun oynamaya çalışıyor. Oyun oyuncu kalitesi git gide her takımda birbirine yaklaşmaya başladı. Zorlu bir lig olacak. Önümüzde 9 puan var hepsine talibiz. Yolumuza bence bugün emin adım attığımızı gösterdik herkese. Sivas'a maçı kazanmaya gideceğiz. Bizim için önemli olan sezon sonunda lider olmak. Beraberliğe sevinecek durumda değiliz ama deplasmanda kaybetmemek değerlidir diye bunu söylemek istedim. Önümüzde 9 puan var. Ligin lideri Sivas'a gideceğiz. İnşallah orada kazanıp ligin sonu için konumumuzu perçinleyeceğiz."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)