comScore
1 / 11

Emre Belözoğlu - Alex de Souza maçının detayları

2 / 11
Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, Haber Global’de yayınlanan ’Az Önce Konuştum’ programına konuk oldu. Emre Belözoğlu, Alex ve Volkan’ın yer alacağo jübile maçının detaylarını açıkladı.
3 / 11
Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, jübile maçıyla ilgili açıklamalarda bulunmuştu.
4 / 11
Başkan Koç, sarı-lacivertli takımın eski yıldızlarından Alex de Souza ile Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu için bu yaz eski futbolcuların da katılımıyla bir jübile maçı organize edebileceklerini duyurdu..
5 / 11
Ali Koç bu düşüncesini, "Belki de bu yaz Emre-Volkan karması Alex karmasına karşı stadımızda maç yapacak ve bunu sadece tribündekilerle, Youtube’dakiler izleyebilecek. Böyle bir düşüncemiz var" ifadeleriyle açıkladı..
6 / 11
Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, Haber Global’de yayınlanan ’Az Önce Konuştum’ programına konuk oldu.

7 / 11
Emre Belözoğlu, Alex ve Volkan’ın yer alacağo jübile maçının detaylarını açıkladı...

8 / 11
Jübile maçına artık yönetici kafasıyla baktığını söyleyen Emre Belözoğlu, "Jübile yapmazsan içinde ukde kalır mı?" sorusuna "Jübile yapmazsam kalma ama YouTube’da yayınlanıp rekor kırmazsa o zaman ukde kalır.
9 / 11
Şöhretler karması gibi bir maç düzenlenecek bu da YouTube üzerinden yayınlanacak. Bizim içinde tekrar futbol oynamaya bir sebep." dedi.
10 / 11
Alex de Souza ile Emre Belözoğlu’nun jübile maçının YouTube üzerinden yayınlanması fikri gündeme gelmişti.
11 / 11
Bu ikilinin yanı sıra başta Volkan Demirel olmak üzere sarı lacivertlilerde forma giyen birçok ismin de bu maçta yer alması bekleniyor.