comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Emenike'den Maradona'ya çok sert sözler: "Yaşlı aptal"

28 Haziran 2018, Perşembe 14:41
Emenike'den Maradona'ya çok sert sözler:

Nijeryalı futbolcu Emmanuel Emenike, Arjantin'in efsanesi Maradona'ya çok ağır ifadelerle yüklendi.

FutbolArena - 2018 Dünya Kupası'nda Nijerya ile Arjantin arasında oynanan maçta tribünlerdeki tavırlarıyla dikkat çeken Maradona'ya en büyük tepki eski Fenerbahçeli futbolcu Emmanuel Emenike'den geldi. Nijeryalı futbolcu, Arjantin'in galibiyet golünden sonra tribünlerde orta parmak işareti yapan Maradona'ya "Yaşlı aptal!" dedi. 

"UMARIM SENİ NİJERYA'DA GÖRÜRÜM HAYVAN!"
Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Emmanuel Emenike, "Hayatımda gördüğüm en büyük salak. Senin bu jenerasyona mesajın ne? FIFA'nın bunu görmezden gelmemesi lazım. Yaşlı aptal! Umarım seni Nijerya'da bir yerlerde görürüm hayvan!" ifadelerini kullandı. 
 

Dünya Kupası Haberleri: Diego Armando Maradona'nun sağlık durumu nasıl?


Arjantin ve Napoli efsanesi Diego Maradona, Salı günü Dünya Kupası'nda oynanan Nijerya mücadelesinde  kan basıncında ani bir düşüş yaşamış ve ancak olay yerinde müdahale yapılmıştı. Diego Armando Maradona hakkında çıkan haberlerle ilgili sert bir açıklama yaptı. 

İtalyan medyasına yaptığı açıklamada, Diego Armando Maradona, "Bütün dünya her zamankinden daha canlı olduğumu bilsin. Vasat insanları sevmiyorum. İnternette sağlığıma yönelik iddialar var. Kıskançlığı anlarım ama yalan söylemesinler" diye konuştu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"