comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Elif Elmas'ın Napoli'yei transferini menajer açıkladı

11 Temmuz 2019, Perşembe 20:49
Elif Elmas'ın Napoli'yei transferini menajer açıkladı

Goran Pandev'in menajeri Leonardo Corsi, Elif Elmas'ın Napoli'ye transferinin sonuçlandığını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçeli Elif Elmas'ın Napoli'ye transferi için görüşmeler devam ederken, Pandev'in menajeri Leonardo Corsi, bu transferin %99 sonuçlandığını söyledi. 

Tuttomercato'ya konuşan Leonardo Corsi, "%99 transfer bitti. Avrupa'nın en ilginç yeteneklernden birisi. Birçok kulübün onu istediğini biliyorum. Ancak Elif Elmas'ı transfer eden Napoli'yi tebrik ediyorum." dedi. 
"ELİF ELMAS ÖNEMLİ BİR YETENEK"

Elif Elmas, orta sahada çok nitelikli bir futbolcu. Kaliteli bir oyuncu. Gelecekte önemli yerlere gelecektir. Fenerbahçe'de büyük maçlarda kendisini gösterdi ve derbide gol attı. Baskıyı hissetmeden oynayabilmesi çok önemli. Milli takım performansı oldukça iyi. Gelecekte çok daha iyi yerlere gelecektir. 
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Elif Elmas Napoli'ye transfer olacak mı?


Hala İstanbul'da olan Napoli'nin bir yöneticisi, Fenerbahçe yetkilileriyle Elif Elmas'ın bonservisi konusunda pazarlıklarını sürdürüyor. Bu gelişmenin ardından Napoli Başkanı Aurelio De Laurentiis transfer çalışmaları hakkında bilgi verirken, Elif Elmas hakkında konuştu. 

Aurelio De Laurentiis İtalyan basınına yaptığı açıklamada, "Elif Elmas dikkate aldığımız ve ciddi şekilde ilgilendiğimiz bir oyuncu. Bunu inkar edemeyiz. Ancak öncesinde kadrodaki oyuncu sayısını azaltmamız gerekiyor." diye konuştu. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.