comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Elif Elmas'ın Fenerbahçe'ye transfer süreci! 'Aykut Kocaman'ın sözleri'

09 Haziran 2019, Pazar 21:33
Elif Elmas'ın Fenerbahçe'ye transfer süreci! 'Aykut Kocaman'ın sözleri'

Fenerbahçe eski İdari Menajeri Hasan Çetinkaya, Elif Elmas transferinin sürecini anlattı. 

FutbolArena - Fenerbahçe eski idari menajeri Hasan Çetinkaya, bu sezon Avrupa'nın dev kulüpleri tarafından izlenen Elif Elmas transferinin sürecini A Spor'da anlattı. 

"ELİF ELMAS BİZİM PROJEMİZE İNANDI"
O zaman başkanımızın verdiği yetkiyle Elif Elmas'ı izlemeye gittim. 20'ye yakın takım istiyordu. Harika bir aileye sahip gerçekten. Osmanlı gelenekleriyle büyümüş, disiplinli bir ailede büyümüş bir insan. Ailesiyle frekansımız tuttu. Elif Elmas da bizim projemize inandı. Keşke bu sene daha sağlıklı bir Fenerbahçe olsaydı, daha ekstra bir performans sergilerdi. Elif Elmas bu kadar kaotik bir ortama rağmen damga vuran bir performans sergiledi. Elif Elmas bir scouting başarısıdır. 

"AYKUT KOCAMAN "ELİF ELMAS'I ALIRSAN FENERBAHÇE'NİN GELECEĞİ KURTULUR" DEMİŞTİ"

Biz Topuk Yaylası'ndayken Aykut Kocaman, "Büyük isimleri bırak" demişti. 17 yaşında Makedonya A Milli Takımı'nda İspanya'ya karşı oynatmışlardı Elif Elmas'ı. Rakipte Iniesta oynuyor orta sahada. Aykut hoca dedi ki, "Elif Elmas'ı alırsan Fenerbahçe'nin geleceği kurtulur."  Çok zor bir transferdi.  Elif Elmas gibi oyuncuları değersizleştirmemek lazım. İsimsiz oyuncular geldiği zaman "Ala ala bunu mu aldınız?" diyorlar. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.