comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Elif Elmas resmen Napoli'de! Fenerbahçe açıkladı

23 Temmuz 2019, Salı 00:28
Elif Elmas resmen Napoli'de! Fenerbahçe açıkladı

Fenerbahçe kulübü resmi internet sitesinden Elif Elmas'ın Napoli'ye transfer olduğunu resmen duyurdu. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Elif Elmas'ın Napoli'ye transfer olduğunu resmen açıkladı. Uzun süredir devam eden pazarlıkların ardından kulüpler arasında anlaşma sağlandı ve Elif Elmas Napoli'ye transfer oldu. 

Fenerbahçe kulübünden yapılan açıklamada, "Kulübümüz, futbolcumuz Eljif Elmas'ın transferi konusunda İtalya'nın Napoli ekibi ile anlaşma sağlamıştır. Oyuncumuz İtalya'ya giderek, prosedürleri tamamladıktan sonra yeni kulübüne imza atacaktır. Genç yaşında formamızı giyen ve Fenerbahçemizin bir taraftarı olma gururunu yaşayan, sahip olduğu potansiyel ve renklerimize duyduğu bağlılıkla armamızı başarıyla taşıyan Eljif'e tüm katkıları için teşekkür ediyor, başarılarla dolubir gelecek diliyoruz. Futbolcumuzun, formasını taşıyacağı yeni takımında Fenerbahçemizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz." ifadelerine yer verildi.

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Elif Elmas'ın Napoli'ye bonservis bedeli ne kadar?


Fenerbahçe ve Napoli arasında yürütülen görüşmelerde Elif Elmas'ın transferi konusunda 16 milyon euro + 2 milyon euro bonuslar şeklinde anlaşmaya varıldığı İtalyan basınında yazılmıştı. Fenerbahçe kulübü ise resmi açıklamada henüz transferin maliyetine dair bilgiye yer vermedi.  

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!