comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ebru Polat'tan Mehmet Topal itirafı! "Çok tatlı"

01 Ağustos 2017, Salı 13:55
Ebru Polat'tan Mehmet Topal itirafı!

Şarkıcı Ebru Polat, geçmişte yaşadığı aşklarıyla ilgili itiraflarda bulunurken, Mehmet Topal hakkında da şaşırtan ifadeler kullandı.

FutbolArena - Ebru Polat'tan Mehmet Topal itirafı! Şarkıcı Ebru Polat, geçmiş yıllarda futbolcularla yaşadığı aşk hayatıyla gündeme gelmişti. Eski Fenerbahçeli futbolcu Selçuk Şahin ve Arsenal'de top koşturan Mesut Özil ile aşk yaşayan Ebru Polat, Mehmet Topal hakkında da itirafta bulundu. Magazin Haberleri için sayfamızı takip edebilirsiniz.


Ebru Polat'tan aşk itirafı! Roberto Carlos, Mesut Özil, Selçuk Şahin, Mehmet Topal


Fanatik'e konuşan Ebru Polat, "Önce şunu söylemek istiyorum... Roberto Carlos tamamen hayal ürünü. Bir gün uyandım, böyle bir haber. Öyle bir durum olmadı. Ama haberler hep devam etti. Ama Mesut Özil ve Selçuk Şahin isimlerini sordun. Evet bu isimler doğru. Selçuk şu an evli hakkında konuşmam doğru olmaz. Çok seviyeli ve 2 yıl kadar birlikteliğimiz oldu kendisiyle. Dünya tatlısı biridir. Çok seviyeli ve 2 yıl kadar birlikteliğimiz oldu kendisiyle. Dünya tatlısı biridir. Mesut Özil'le de görüştük ama uzun sürmedi." dedi.


 

Ebru Polat'tan Mehmet Topal itirafı


Mehmet Topal'ı çok beğendiğini açıkça ifade eden Ebru Polat, "Messi'yi çok beğeniyorum. Shakira'nın eşi Pique'yi de ama Türk futbolculardan sorarsan, kesinlikle Mehmet Topal. Çok iyi birisi ve tatlı. Basketbolcu sevgilim olmadı. Zaten onları beğenmiyorum. Acayip hormonlu gibiler, çok değişikler. Çok uzunlar. Onlarla olmaz. Hiç almayayım canım basketbolcu sevmiyorum." ifadelerini kullandı.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)