comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Dzeko: "Fenerbahçe Türkiye'nin en büyük kulübü"

07 Temmuz 2023, Cuma 16:57
Dzeko:

Dzeko, "Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük kulübü. Bu yüzden Fenerbahçe'ye geldim. Hedeflerimize ulaşabilmemiz için sezon boyunca birlikte hareket etmeliyiz." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yeni transferi Dzeko, FB TV'de soruları yanıtladı. 

"FENERBAHÇE, TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK KULÜBÜ"
Fenerbahçe ile ilgili birçok şey biliyordum. Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük kulübü. Bu yüzden Fenerbahçe'ye geldim.  Buraya geldiğim andan itibaren çok güzel karşılandım. Kendimi evimde gibi hissediyorum. Türkçe'yi konuşmuyor olsam da takımda İngilizce, İtalyanca, Almanca konuşan futbolcular var. İletişim kurmak güzel oluyor. 

"İSMAİL KARTAL İLE TANIŞMAMIZ ÇOK İYİ GEÇTİ"

İsmail Kartal hoş ve nazik bir insan. Kendisini tanıttı. Benden beklentilerini iletti. Güzel bir konuşma, tanışma oldu. Ben her zaman kendimi geliştirmek isteyen, kulüp için, hocamız için faydalı olmaya çalışan bir futbolcuyum. Bir futbolcu için geçmişi önemli değildir. Geleceğe bakmak zorundasınız. 

"SABIRSIZLIKLA LİGİN BAŞLAMASINI BEKLİYORUM"

Türkiye'de atmosferleri biliyorum. Statlar çok güzel. O statlar taraftarlarla dolu. Bu atmosferleri yaşamak için heyecanlıyım. Türkiye Ligi çok daha iyi noktaya geliyor. Statlar güzel, dolu. Lig gelişim gösteriyor. Sabırsızlıkla ligin başlamasını bekliyorum. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!