comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

D-Smart izle! D-Smart nasıl izlenir? D-Smart şifresiz canlı izlenir mi?

12 Temmuz 2018, Perşembe 13:17
D-Smart izle! D-Smart nasıl izlenir? D-Smart şifresiz canlı izlenir mi?

3 büyüklerin hazırlık maçlarını yayınlayan D Smart platformunun uydudan nasıl izlenebileceği en çok merak edilen sorulardan biri oldu. D-Smart izle! D-Smart nasıl izlenir? D-Smart şifresiz canlı izlenir mi? D-Smart paralı mı? D-Smart'ta yayınlanacak maçlar neler? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - D Smart birkaç sezondur olduığu gibi bu sezon da Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın hazırlık maçlarının yayın haklarını elinde tutuyor. Hazırlık maçlarını yayınlayan D-Smart platformu nasıl izlenir.? Smart Spor uydu frekans bilgileri neler? D-Smart izle! D-Smart nasıl izlenir? 

D Smart, Smart Spor kanalından Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın kamplarında oynadıkları hazırlık maçlarını yayınlıyor. D-Smart'ın nasıl izleneceği sorusu ise en çok konuşulanlardan biri oldu. D-Smart'ta yayın yapan Smart Spor kanalında hazırlık maçları yayınlanıyor.
 

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın D Smart'ta yayınlanacak maçları


Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın bu sezonki hazırlık maçları D Smart'ta yayın yapan Smart Sport kanalından yayınlanacak. İşte bu sezon D Smart'tan yayınlanacak hazırlık maçları

 

Smart Spor nasıl izlenir? D Smart'ta yayın yapan Smart Spor uyfu frekans bilgileri

 

Türksat uydusundan yayın yapan SMART SPOR kanalını uydu alıcınıza yüklemeniz için gereken Türksat frekans bilgisi aşağıdadır.

SMART SPOR Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SMART SPOR kanalı olarak yayın yapmaktadır.

Kanal Adı    :    SMART SPOR
Paket İsmi    :    DTVH P4 HD T411
Frekansı    :    12187
Polarisazyon Değeri    :    V - Dikey
Kapsama    :    Batı
SR    :    27500
FEC    :    5/6
Tip    :    


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!