comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

D-Smart canlı şifresiz izle - D Smart nasıl izlenir? (Smart Sport canlı izle)

15 Temmuz 2018, Pazar 14:19
D-Smart canlı şifresiz izle - D Smart nasıl izlenir? (Smart Sport canlı izle)

Spor Toto Süper Lig'in şampiyonluk adayları Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın hazırlık maçlarını yayınlanan D Smart platformuna ait Smart Spor kanalının yayın bilgisi haberimizde. D Smart nasıl izlenir? Smart Spor kanalı frekans bilgileri. CSKA Moskova - Beşiktaş maçı hangi kanalda?

FutbolArena - 3 büyükler Fenerbahçe, Galataasaray ve Beşiktaş'ın hazırlık maçlarını yayınlayan D Smart'a ait Smart Spor kanalının uydu frekans bilgilerini sizler için derledik. D-Smart canlı şifresiz izle - D Smart nasıl izlenir? Detaylar haberimizde.

D Smart, Smart Spor kanalından Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın kamplarında oynadıkları hazırlık maçlarını yayınlıyor. D-Smart'ın nasıl izleneceği sorusu ise en çok konuşulanlardan biri oldu. D-Smart'ta yayın yapan Smart Spor kanalında hazırlık maçları yayınlanıyor.
 

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın D Smart'ta yayınlanacak maçları


Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın bu sezonki hazırlık maçları D Smart'ta yayın yapan Smart Sport kanalından yayınlanıyor. CSKA Moskova - Beşiktaş maçı da Smart Spor'dan naklen yayınlanacak.
D SMART CANLI İZLE >>


 

Smart Spor nasıl izlenir? D Smart'ta yayın yapan Smart Spor uydu frekans bilgileri

 

Türksat uydusundan yayın yapan SMART SPOR kanalını uydu alıcınıza yüklemeniz için gereken Türksat frekans bilgisi aşağıdadır.

SMART SPOR Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SMART SPOR kanalı olarak yayın yapmaktadır.

Kanal Adı    :    SMART SPOR
Paket İsmi    :    DTVH P4 HD T411
Frekansı    :    12187
Polarisazyon Değeri    :    V - Dikey
Kapsama    :    Batı
SR    :    27500
FEC    :    5/6
Tip    :    


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"