comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Domenico Criscito transferinde Fenerbahçe'den sıkı pazarlık

04 Ocak 2018, Perşembe 09:07
Domenico Criscito transferinde Fenerbahçe'den sıkı pazarlık

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken sol bek bakan yönetim Domenico Criscito için Zenit ile pazarlık masasına oturdu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken sol bek noktasına yoğunlaşan yönetim Domenico Criscito için pazarlık masasına otururken Zenit bonservis miktarı konusunda direniyor. Fenerbahçe Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!
 

Fenerbahçe'de Criscito transferinde son durum


İsmail Köybaşı ve Hasan Ali Kaldırım'dan memnun olmayan Aykut Kocaman hem defansif hem hücum tarafında etkili olacak bir sol bek istemiş ve yönetim de Domenico Criscito'yu gündemine almıştı.

Fanatik'in haberine göre, Kocaman'ın alınması konusunda ısrarcı olduğu İtalyan yıldız için Zenit'in, 3 milyon Euro talep ettiği ifade edildi Sarı-Lacivertliler, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan İtalyan futbolcu için Rus temsilcisine 2 milyon Euro'luk bir bonservis bedeli önerdi.
 

Domenico Criscito nasıl bir futbolcu? 


Zenit takımı ile bu sezon 28 karşılaşmada süre alan Criscito bu süreçte takımı adına 4 gol 4 asistlik performans sergiledi. Zenit ile uzun zamandır mücadele edecen Domenico takımı adına toplamda 213 karşılaşmada süre aldı. Domenico'nun kariyerinde Genoa ve Juventus takımları da bulunuyor
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)