comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Doğukan İnci kimdir, kaç yaşında? Doğukan İnci nasıl bir futbolcu?

20 Temmuz 2018, Cuma 09:43
Doğukan İnci kimdir, kaç yaşında? Doğukan İnci nasıl bir futbolcu?

Fenerbahçe, Doğukan İnci'yi mi transfer ediyor? Fenerbahçe, Karşıyaka'da forma giyen 19 yaşınaki Doğukan İnci'yi transfer edeceği iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki Doğukan İnce kimdir, kaç yaşında? Doğukan İnci hangi pozisyonda oynuyor? Doğukan İnce golleri. Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki Doğukan İnci'yi sizler için araştırdık.

FutbolArena - Fenerbahçe'de genç transferler devam ediyor. Fenerbahçe transfer çalışmaları kapsamında gündemine Doğukan İnci transferini aldı. Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki Doğukan İnci kimdir, kaç yaşında? Doğukan İnci nasıl bir futbolcu? Doğukan İnci hangi pozisyonda oynuyor, Doğukan İnci mevkiisi nedir? Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki Doğukan İnci rehberimiz haberimizde.


Fenerbahçe'den son dakika Doğukan İnci transferi (Doğkan İnci kimdir, kaç yaşında?)


Fenerbahçe yönetimi takıma genç yetenekleri katmaya devam ediyor. Damien Comolli yönetiminde transfer çalışmalarını südüren Fenerbahçe gündemine Doğukan İnci'yi aldı. Fenerbahçe Doğukan İnci'yi transfer etti mi? Doğukan İnci nasıl bir futbolcu? Doğukan İnic hangi takımda oynuyor? Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki Doğukan İnci'yi sizler için inceledik.

10 MAÇTA 2 GOL KAYDETTİ
11 Mart 1999 yılında İzmir'de dünyaya gelen Doğkan İnci, 3. Lig grup 2 takımlarından Karşıkaya'da forma giyiyor. 19 yaşında olan Doğukan İnci forvet mevkiinde forma giyiyor. Karşıyaka takımı ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan Doğukan İnci'nin Fenerbahçe'ye transfer olacağı konuşuluyor. Karşıyaka forması ile 10 karşılaşmada süre alan genç golcü bu süreçte Karşıkaya takımı adına 2 gol kaydetti ve oldukça etkileyici bir futbol oynadı.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)