comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Dirk Kuyt teknik direktör oluyor! Tarih verildi

26 Mayıs 2020, Salı 18:15
Dirk Kuyt teknik direktör oluyor! Tarih verildi

Fenerbahçeli eski futbolcu Dirk Kuyt'ın gelecek sezondan sona Feyenoord teknik direktörü olacağı öne sürüldü.

FutbolArena Dış Haberler - Hollanda Eredevisie ekibi Feyenoord, performansından memnun kaldığı teknik direktör Dick Advocaat'ın sözleşmesini 1 yıl uzattı. Feyenoord'un bir sonraki planının Dirk Kuyt olduğu ortaya çıktı.
 

Dirk Kuyt, Feyenoord teknik direktörü olacak mı?


Hollanda basınından De Telegraaf, Feyenoord U-19 takımını yöneten Dirk Kuyt'ın teknik direktör olmaya hazırlandığını yazdı. 39 yaşındaki eski yıldız futbolcu, gelecek sezon sonunda Dick Advocaat'ın yerine Feyenoord teknik direktörü olacak.

ADVOCAAT'IN ARDINDAN DIRK KUYT GELECEK
Hollanda Eredevisie'nin sona ermesiyle yeni sezon planlarına başlayan Feyenoord, tecrübeli teknik direktör Dick Advocaat ile 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı. Yeni sezonda Dick Advocaat yönetiminde maçlara çıkacak olan Feyenoord, gelecek sezon sonunda Dirk Kuyt'ın kontrolüne geçecek. Dirk Kuyt'ın ismi aynı zamanda Fenerbahçe ile anılıyordu.

ADVOCAAT'TAN FENERBAHÇE'YE KUYT TAVSİYESİ

Feyenoord Teknik Direktörü Advocaat ise geçtiğimiz haftalarda Kuyt ile ilgili Hollanda basınına yaptığı açıklamada, "Kuyt teknik direktörlüğe geçiş için çalışmalar yapıyor. Liverpool ve Fenerbahçe'yi istiyor. Türkiye'de Kuyt'a büyük saygı var. Türkler onu çok seviyor. Fenerbahçe onun için ideal bir yer olabilir." demişti. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)