comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Dirar'ın ameliyatının perde arkası! Ertelenmek zorunda kaldı

09 Ekim 2019, Çarşamba 22:50
Dirar'ın ameliyatının perde arkası! Ertelenmek zorunda kaldı

Fenerbahçe'de Hasan Ali Kaldırım'dan sonra sol bekte forma giyen Dirar da fıtık operasyonu geçirdi ve yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacak. Faslı futbolcunun durumunun perde arkası belli oldu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de fıtık ameliyatı olacak olan Dirar, Denizlispor maçında forma giyemecek. Hasan Ali Kaldırım'ın sakatlığından dolayı sezon başından bu yana sol bekte forma giyen Faslı futbolcunun durumunun perde arkası belli oldu. 


Fenerbahçe Haberleri: Dirar'ın sakatlığı ne durumda?


Fenerbahçe'de sezon başından beri sakat olan Hasan Ali Kaldırım'ın yokluğunda sol bekte forma giyen Dirar'ın ameliyatı, bu bölgedeki alternatif eksikliğinden dolayı ertelendi. Ancak son dönemde Faslı futbolcunun ağrıları artınca ameliyatının geciktirilmeme kararı alındı. Dirar, fıtık ameliyatı nedeniyle yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacak. 

DENİZLİSPOR MAÇINDA SOL BEKTE KİM OYNAYACAK?
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Hasan Ali Kaldırım'dan sonra Dirar'ın da yokluğu nedeniyle sol bekte arayışlara başladı. Deneyimli teknik adamın bu mevkide kullanmayı düşündüğü isimler arasında Isla, Tolga Ciğerci ve Ozan Tufan yer alıyor. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)