comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Dinamo Kiev cephesi: 'Fenerbahçe'den güçlüyüz'

08 Temmuz 2022, Cuma 20:43
Dinamo Kiev cephesi: 'Fenerbahçe'den güçlüyüz'

Dinamo Kiev Yardımcı Antrenörü Vukojevic, "Fenerbahçe maçına fiziksel ve taktiksel olarak çok iyi hazırlanıyoruz. Fenerbahçe iyi takım ama biz daha güçlüyüz." dedi. 

FutbolArena Dış Haberler - Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda temsilcimiz Fenerbahçe'nin rakibi Dinamo Kiev'in yardımcı antrenörü Vukojevic, kulüp televizyonuna verdiği röportajda Fenerbahçe'den daha güçlü olduklarını söyledi. 

"FİZİKSEL VE TAKTİKSEL OLARAK İYİ ÇALIŞIYORUZ"
Hem fiziksel, hem taktiksel olarak çok iyi çalışıyoruz. Aramıza geç katılan oyuncular da hızla adapte oldu. Şu anda herkesin durumu iyi. Fenerbahçe ile oynayacağımız ilk maça kadar tam anlamıyla form tutacağız. Şu an en önemli maçımız. Tüm odak noktamız Fenerbahçe maçı. Fenerbahçe'den başka bir şey düşünmüyoruz. 

"FENERBAHÇE İYİ TAKIM AMA BİZ DAHA GÜÇLÜYÜZ"

Fenerbahçe iyi bir takım. Organize bir takım. Jorge Jesus'u ve oyun felsefesini biliyoruz. Bireysel olarak Fenerbahçe'nin kaliteli ayakları var ama Dinamo Kiev hala çok daha güçlü. Daha motiveyiz ve iyi bir oyun göstereceğiz. Umarım Polonya'da taraftarlarımız bize güçlü destek sağlar. Böyle zor zamanlarda birlik olmamız lazım. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!