comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Devre arasında 3 büyüklerden ayrılması muhtemel isimler

11 Ekim 2018, Perşembe 12:06
Devre arasında 3 büyüklerden ayrılması muhtemel isimler

Spor Toto Süper Lig'de 3 büyüklerin kadrolarında düşünmediği ve devre arasında ayrılması muhtemel futbolcuları sizler için derledik.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de üç büyüklerin kadrosunda düşünmediği ve ocak ayında takımdan göndermek istediği futbolcuları sizler için derledik. İşte ara transfer döneminde Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'dan ayrılması muhtemel futbolcular
 

Fenerbahçe'de devre arasında kimler ayrılacak?


Devre arasında en çok ayrılık yaşaması muhtemel takım Fenerbahçe olacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz hafta Volkan Demirel ile birlikte Aatif ve Nabil Dirar da kadro dışı bırakılmıştı. Devre arasında 2 Faslı oyuncuyla yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Çte yandan ilk 11'deki yerini kaybeden ve UEFA Avrupa Ligi kadrosuna da alınmayan Roberto Soldado ile birlikte Cocu'nun az şans verdiği Mathieu Valbuena ile yolların ayrılması uzak değil. Daha önce kadro listesine yazılmayan Carlos Kameni için de yönetim ilk fırsatta oyuncuyu satma kararı almıştı. U21 takımında olan Ozan Tufan için de Fenerbahçe teklif bekliyor.
 

Galatasaray'dan ayrılacak futbolcular


Galatasaray'a baktığımızda ise Fatih Terim'in performansını beğenmediği Maicon ile yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken yine planlar dahilinde yer almayan Feghouli de ocak ayında ayrılması muhtemel isimler arasında. Tarık Çamdal'ı uzun zamandır takımda düşünmeyen Galatasaray, teklif gelmesi halinde Belhanda ile de vedalaşacak.
 

Beşiktaş'ta Vagner Love transfer haberleri


Beşiktaş'ın ise diğer iki rakibe göre daha az oyuncuyla yolları ayırması bekleniyor. Her ne kadar performansıyla son dönemde formda olsa da maaş yükünün fazla olması nedeniyle Vagner Love gözden çıkarılabilir. Beşiktaş, teklif gelmesi halinde Mustafa Pektemek ile de yolları ayırmanın planlarını yapıyor.

Spor Toto Süper Lig Haberleri FutbolArena'da

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.