comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Deniz Türüç'ün ilk sözleri: "Fenerbahçe'ye 2 kez aşık oldum"

03 Ağustos 2019, Cumartesi 20:17
Deniz Türüç'ün ilk sözleri:

Fenerbahçe'nin yeni transferi Deniz Türüç imza töreninin ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Kayserispor'dan transfer ettiği Deniz Türüç ile 3 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı. Deniz Türüç imza töreninin ardından kulüp televizyonu FB TV'ye açıklamalarda bulundu. 

"FENERBAHÇE'DE OYNAMAK HERKESE NASİP OLMAZ"
Fenerbahçe'de oynamak herkese nasip olmaz. Çocukluk hayalimdi. Gururluyum. Bu forma için ter dökeceğim. Allah'ın izniyle hep birlikte çok güzel işler yapacağız. 

"ERSUN HOCA İLE ARAMIZDA İYİ BİR İLİŞKİ VAR"

5 senedir Türkiye Ligi'nde oynuyorum. Bazı oyuncuları tanıyorum. Ersun hoca ile aramızda iyi bir ilişki var. Trabzonspor'a beni istediğini biliyordum. Taktiksel açıdan çok güçlü bir hoca olduğunu biliyorum. Onunla beraber çalışmak çok güzel bir duygu. İnşallah hep birlikte çok güzel işlere imza atacağız. 

"FENERBAHÇE'YE 2 KEZ AŞIK OLDUM"

Ben hazırım, hazır geldim. Bir korkum yok. Ali Başkan, kulübümüz ve taraftarlarımızla birlikte çok güzel işlere imza atacağımızı düşünüyorum. Fenerbahçe'a 2 kez aşık oldum. Fenerbahçe geçen sezon istediği performansı ortaya koyamadığı sürece tıklım tıklım taraftarlar destekliyordu. O da inanılmaz gurur verici. Kanım bir kez daha Fenerbahçe'ye ısındı. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Deniz Türüç transferi


Fenerbahçe kulübünden yapılan açıklamada, "Kulübümüz, 26 yaşındaki başarılı orta saha oyuncusu Deniz Türüç ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Milli oyuncuya Fenerbahçe'ye hoş geldin diyor, “Çubuklu” ile birlikte nice zaferler ve şampiyonluklar diliyoruz." ifadelerine yer verildi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!