comScore
1 / 9

Deniz Türüç'ün büyük değişimi

FutbolArena - Süper Lig’de koronavirüs nedeniyle maçların oynanamasıyla birlikte futbolcular da evlerinde çalışmalarını sürdürüyor. Fenerbahçe’de evde yaptığı idmanlarla kendisini en sıkı şekilde korumayı başaran futbolcuların başında da Deniz Türüç geliyor. İşte Deniz Türüç’ün günlük yaptığı egzersizler ve diyet listesi.

2 / 9

DENİZ TÜRÜÇ FORMUNU KORUYORU

<h2>DENİZ TÜRÜÇ FORMUNU KORUYORU</h2>
Milliyet’in haberine göre; 47 gündür çalışmalarını evinde sürdüren Deniz Türüç bu dönemi en iyi değerlendiren isimlerin başında geliyor. 27 yaşındaki oyuncu özel antrenörü Umut Özalp ile birlikte büyük bir değişim yaşadı.
3 / 9

BESLENME PROGRAMI

<h2>BESLENME PROGRAMI</h2>
Beş kilo veren Deniz’in kas kütlesi de çok iyi bir hale geldi. Beli inceldi ve vücudunun üst bölgesi gelişti. Deniz 1.5 aylık bu süreçte fiziksel açıdan kariyerinin en iyi dönemine girdi. Deniz’in fizik yapısında gözle görülen değişimin üç ana unsuru bulunuyor; Çalışma, beslenme, uyku-disiplin
4 / 9

DİSİPLİN

<h2>DİSİPLİN</h2>
Ligin ne zaman başlayacağını bilmeden bu hazırlıkları yapmak kolay değil. Konsantrasyon kaybı yaşanabiliyor.
5 / 9

KİLO ALMANIN ÖNÜNE GEÇTİ

<h2>KİLO ALMANIN ÖNÜNE GEÇTİ</h2>
Burada devreye antrenörü Umut Özalp girdi. Futbolcunun hırsını hep diri tuttu ve bu sürecin tamamına yaymayı başardı. Deniz uyku düzenini koruyarak kilo almanın da önüne geçti.
6 / 9

5 KİLO VERDİ

<h2>5 KİLO VERDİ</h2>
Evini adeta bir spor salonuna dönüştüren Deniz, 5 kilodan 20 kiloya kadar ağırlıklar kullanarak vücudunun üst bölgesini çalıştırdı. Kiloları kademeli olarak arttırdı. Başlangıçta antrenörü ile evinde çalışan futbolcu salgının şiddetlenmesiyle birlikte bu çalışmaları online olarak yapmaya başladı.
7 / 9

İŞTE DENİZ TÜRÜÇ’ÜN ÖĞÜNLERDE YEDİĞİ YEMEKLER

<h2>İŞTE DENİZ TÜRÜÇ’ÜN ÖĞÜNLERDE YEDİĞİ YEMEKLER</h2>
8 / 9
9 / 9