comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Deniz Türüç: "Fenerbahçe'nin olduğu her yerde kupa konuşulur"

22 Mayıs 2020, Cuma 22:14
Deniz Türüç:

Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Deniz Türüç, kulüp televizyonuna çarpıcı açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de forma giyen Deniz Türüç, Süper Lig'in kalan maçları ve Türkiye Kupası yarı finali hakkında FB TV'ye konuştu. Deniz Türüç, "Fenerbahçe'nin olduğu her yerde kupa konuşulur" dedi.
 

Deniz Türüç'den Fenerbahçe açıklamaları


"Futbolu güzel yapan birçok faktör var. Bunlardan bir tanesi de taraftardır. Taraftarlar oyuncuyu ateşler. Taraftarlar varken oyuncuların isteği iki üç katına çıkar. Futbolu güzel yapan şeylerden bir tanesi de budur. Yapacak bir şey yok. Saygı duymamız gerekiyor. Böyle bir karar çıktıysa bunu en iyi şekilde değerlendirmemiz lazım. Önümüzde bir kupa hedefi var. Çok çalışarak en kısa zamanda formumuzu yakalayacağız ve o hedefe ulaşmak istiyoruz."

"KARARA SAYGI DURMAK GEREKİYOR"
"Maçların ertelenmesi bekleniyordu. Avrupa'da ligler ertelendiği için bizde de olacağını biliyorduk. Sadece ne zaman olacağını bilmiyorduk. Kayseri maçı öncesinde mi olacaktı, yoksa sonrasında mı? Evet, ertelendi ama kabul etmek lazım. Bazıları kararı doğru buluyor, bazıları bulmuyor. Ama bence bu karara saygı duymak gerekiyor. Biz kendi işimize, kontrolümüzde olan şeylere odaklanmamız lazım. Neyi daha iyi yapabileceğimize bakarak bu süreci değerlendirmek lazım."

"FENERBAHÇE'NİN OLDUĞU HER YERDE KUPA KONUŞULUR"

"Fenerbahçe'nin olduğu her yerde kupa konuşulur. Bizim kupada hala şansımız var. Evimizde Trabzonspor ile oynayacağız. En iyi şekilde değerlendirerek finale çıkmak istiyoruz. Kupayı kaldırmak istiyoruz. Hedefimiz bu. Önümüzdeki 8 maçı da en iyi şekilde tamamlamak istiyoruz. Maçların çoğunu evimizde oynayacağız. Ondan sonra da önümüzdeki sezona bakacağız. Daha büyük hedeflerle inşallah daha iyi yerlere varacağız."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"