comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Deniz Türüç: "Fenerbahçe'den ayrıldım çünkü..."

12 Kasım 2020, Perşembe 18:17
Deniz Türüç:

Deniz Türüç, Hollanda basınına verdiği röportajda kariyer hedeflerini anlattı. 

FutbolArena Dış Haberler - Bu sezon başında Fenerbahçe'den, Medipol Başakşehir'e kiralanan ve son dönemde milli takımda da iyi performans sergileyen Deniz Türüç, Hollanda basınına konuştu. 

"BAŞAKŞEHİR'DE DAHA FAZLA OYNAYACAĞIMDAN EMİNDİM"
Şimdiye kadar hep istediğim yerdeydim. Ancak benim için Avrupa Şampiyonası bir rüya. Kesinlikle orada olmak istiyorum. Aslında Fenerbahçe'de A takımdaydım, direkt oynayabilen birisiydim ama Başakşehir'de çok daha fazla ilk 11'de olacağımdan eminim. Elbette ki, oynamaya başladığımda Avrupa Şampiyonası'na gitme şansımının daha fazla artacağını düşündüm. 

"TÜRKİYE ŞAMPİYONUNA KİRALANDIM"

Fenerbahçe'de 18 futbolcu transfer edildi. Çok parlak bir transfer dönemi oldu. Okan Buruk ile görüştüğümde bana çok güven verdi. Unutmayın ki, ben Türkiye Süper Lig'de şampiyon olan takıma kiralandım."

GELECEĞE DAİR

İyi bir sezon geçirmek ve Avrupa Şampiyonası'nda yer almak istiyorum. Fenerbahçe'de devam eden sözleşmem var. Fenerbahçe'de kalabilirim ama başka bir takıma kiralık veya bonservisimle de gönderilebilriim. Gelecekte ne olacağını bilemeyiz. Bekleyelim. Şu anda rekabet etmek ve kendimi göstermek istiyorum. 

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"