comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Darüşşafaka'lı Scottie Wilbekin'den olay Fenerbahçe Doğuş tweeti

20 Mayıs 2018, Pazar 22:38
Darüşşafaka'lı Scottie Wilbekin'den olay Fenerbahçe Doğuş tweeti

Darüşşafaka'nın yıldız oyuncusu Scottie Wilbekin'in Fenerbahçe Doğuş-Real Madrid mücadelesi sırasında attığı tweet büyük tepki topladı.

FutbolArenaFenerbahçe Doğuş, THY EuroLeague final müsabakası kapsamında İspanyol Real Madrid ile karşı karşıya geliyor. Mücadele sırasında Darüşşafaka'nın yıldız oyuncusu Scottie Wilbekin'in Fenerbahçe Doğuş hakkında attığı tweet olay oldu.

Daruşşafaka'nın yıldız oyuncusu Scottie Wilbekin'in THY EuroLeague final müsabakası kapsamında oynanan Fenerbahçe Doğuş-Real Madrid mücadelesi sırasında sarı lacivertli oyuncuların istabestis üçlük denemelerinden sonra attığı tweet olay oldu. 
İŞTE O TWEET

Daruşşafaka'nın yıldız oyuncusu Scottie Wilbekin mücadele oynanırken sosyal medya hesabından attığı tweette ''Fenerbahçeli oyuncular sudan çıkmaya çalışan balıktan daha fazta atlayıp duruyorlar. Ama işe yarıyor'' ifadelerini kullandı.

Yıldız oyuncunun gelecek sezon için adı sık sık Fenerbahçe Doğuş ile geçiyordu. Scottie Wilbekin'in attığı bu tweet sarı lacivertli taraftarlardan büyük tepki çekti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"