comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Damien Comolli için flaş iddia! "Fenerbahçe kasasına el uzattı"

12 Ekim 2018, Cuma 15:37
Damien Comolli için flaş iddia!

Spor yorumcusu Hakkı Yalçın, Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli hakkında olay yaratacak bir iddiada bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç'un önceki gün yaptığı basın toplantısının yankıları devam ediyor. Spor yorumcusu Hakkı Yalçın, Ali Koç'a Damien Comolli üzerinden eleştirilerde bulundu. Fabian transferinde Comolli'nin Fenerbahçe'nin kasasına el uzattığını iddia eden Hakkı Yalçın, gündem yaratacak iddialarda bulundu. 

"FENERBAHÇE'NİN KASASINA EL UZATAN ADAM"
Fotomaç Gazetesi'ndeki köşe yazısında Comolli ile ilgili iddialarda bulunan Hakkı Yalçın şunları söyledi:

"Öncelikle Comolli'den bahsetmek istiyorum. Çünkü toplantının öznesi olması gereken bir adamın eleştirilmesine çok zayıf bir gerekçe buldunuz! "Comolli'nin gazeteci dostu yok!" Sabıkası var Sayın Koç! Meslek onuru olan hiçbir gazeteci Comolli'yle dost olmaz zaten!

Fenerbahçe kasasına elini uzatan adamdan bahsediyoruz. Bursaspor transfer etmek üzere olduğunuz Marco Fabian konusunda sizi uyardı ve siz de son dakikada bu transferden vazgeçtiniz. Niye? Çünkü Fenerbahçe'nin kasasından uçurulmak istenen 2 milyon 300 bin euro vardı! Arkasında da bu adam vardı! Volkan Demirel gibi yıllarını Fenerbahçe'ye adayan biri kadro dışı Comolli olmazsa olmaz öyle mi? O kuvvetli duruşunuz neden burada noksan?"

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.