comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Damien Comolli, Anderlecht maçında neden sevinmedi?

10 Kasım 2018, Cumartesi 09:44
Damien Comolli, Anderlecht maçında neden sevinmedi?

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde Anderlecht'i 2-0 yenip moralleri düzeltirken sportif direktör Damien Comolli'nin sevinmemesi dikkat çekmişti. Damien Comolli'nin kulüp içerisinde rahatsız olduğu birkaç durumun ortaya çıktığı ifade ediliyor.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Anderlecht maçında alınan 2-0'ık galibiyet derbide verilen cezaların tansiyonunu düşürürken Damien Comolli konusunda yeni bir gündem ortaya çıktı.

Anderlecht karşısında iyi bir futbol ortaya koyan Fenerbahçe'de Valbuena'nın attığı gol sonrası Fenerbahçeli yöneticiler başta Ali Koç olmak üzere gole sevinç gösterisi yaparken Damien Comolli'nin tepki vermemesi dikkat çekti.
 

Damien Comolli'nin yönetime tavrı - Damien Comolli'nin rahatsız olduğu konular


Kulislerde geçen bilgilere göre Fransız futbol adamının başkan Ali Koç ile fikir ayrımına düştüğü ve de takımın son 2 maçtır iyi bir futbol ortaya koyması sonrası bu durumdan içten içe rahatsız olduğu ifade ediliyor. enebahçe Başkanı Ali Koç ve yöneticiler, 1 gol 1 asistle maça damga vuran Valbuena'yı oyundan çıkarken ayakta alkışladı


YANINA YARDIMCI GELDİ

Akşam'da yer alan habere göre, Şu an için Erwin Koeman ile yola devam etme kararı alan Fenerbahçe yönetiminde Damien Comolli'nin yetkilerinin dolaylı olarak kısıtlandığı konuşuluyor. Bir başka öne çıkan gelişmeyse Damien Comolli'ye yardımcı olması anlamında yöneticilerden Selahattin Baki'nin Samandıra'ya atanması oldu. Fransız futbol adamı bu durumdan da rahatsız oldu.  Bir diğeri de Valbuena. Comolli ve Phillip Cocu'nun yönetimde yüzde yüz etkin olduğu dönemde kadroya alınmayan Fransız oyuncunun gösterdiği performans onu mutlu etmiyor. Çünkü bu durum onun takımı yönetme konusunda yetersiz kaldığını ortaya koyuyor. Bunu kabullenemiyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArenaakşam haberleri turu (20 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.