comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Başakşehir benim takımım'

08 Haziran 2018, Cuma 01:16
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Başakşehir benim takımım'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal D'de Seçim Özel programında Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Başakşehir'in genel durumunu değerlendirdi. 

FutbolArena - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal D'de "Seçim Özel" programına katıldı. Futbola olan sevgisi bilinen Erdoğan, programın ilerleyen saatlerinde Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Başakşehir hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Ali Koç'un seçimi kazanmasının ardından Fenerbahçe'nin bundan sonraki dönemini değerlendirdi. 

"GÜÇLÜ BİR FENERBAHÇE ORTAYA ÇIKSIN İSTERİZ"
Ali Koç hakikaten açık ara bir başarı elde etti. Kongreden sonra kendisini tebrik ettim. Yeni dönemde o da artık bu beklenen başarıyı ortaya koyması lazım. Çünkü Fenerbahçe'nin Avrupa'da da maçları olacak. Ayrıca herhalde gazetelerden okuduğumuz kadarıyla Aykut hoca ile süreci devam ettirme bir niyet var. Ali Koç'un teknik ekip ve futbolcularla atılacak adımlarla birlikte güçlü bir Fenerbahçe ortaya çıksın isteriz. 

"GALATASARAY İYİ NOKTAYA GELDİ"

Galatasaray iyi bir noktaya gelmiş vaziyette. Orada da Fatih hocanın kendine has bir üslubu ve ispatlamış olduğu konumu var. 

"BEŞİKTAŞ'TA ŞENOL HOCA GERÇEĞİ VAR"

Öbür tarafta Beşiktaş'ta Şenol hoca gerçeği var. Kesinlikle tartışılmaz. Tabi kimler gidecek, kimler kalacak belli depil. 

"TÜM KULÜPLERİMİZ AVRUPA'DA BAŞARILI OLMALI"

Galatasaray, Başakşehir, Fenerbahçe ve Beşiktaş uluslararası bazda artık işin başını zorlarlarsa, biz de iftihar ederiz. Tabi kimler gidecek, kimler kalacak onlar belli değil. Tüm kulüplerimize yeni sezon öncesi başarılar dileriz. 

"BAŞAKŞEHİR BENİM TAKIMIM"

"Başakşehir benim takımım. Orada da Abdullah Avcı ile Avrupa'da yakalanacak başarı bizleri çok mutlu edecektir"

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.