comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Cristian Baroni'den flaş Trabzonspor maçları sözleri: "İstediğim her şey oluyordu"

28 Mayıs 2020, Perşembe 21:22
Cristian Baroni'den flaş Trabzonspor maçları sözleri:

Cristian Baroni, Fenerbahçe'deki günlerinde Alex, derbiler ve UEFA'daki Benfica maçına dair önemli açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Fenerbahçeli eski futbolcu Cristian Baroni, sarı lacivertli günlerine dair yaşadıklarını RadyoGol'e anlattı. 

"HERKES ALEX İLE OYNAMAK İSTER"
Herkes Alex De Souza ile beraber oynamak ister, zora girildiğinde onun çözüm üreteceğini düşünüyorduk. Onunla oynamak iyiydi.

"BEKLEDİĞİMDEN DAHA İYİ KARŞILANDIM"

Kendi pozisyonum dışında oynadığım oldu ama herkesi memnun etmek de mümkün değil. Zaten ben hiçbir zaman Alex ile kıyaslanmam, onunla tamamen farklı yapılarda oyuncularız. O dönemde 3-4 kulüple görüşüyordum arkadaşım Fabio Luciano'ya sordum 'Gözünü kapatıp gidebilirsin' dedi ve sonrasında taraftarın karşılaması, ilgisi alakası Fenerbahçe'de beklediğimden daha iyi karşılandım!

"AYKUT KOCAMAN ELEŞTİRİLERİ HAK ETMİYOR"

Aykut Kocaman bana göre iyi bir hoca! Karakteri açısından çok iyi bir insan. Taktik anlamda tabii ki eleştiriler olabilir ama takımla iyi işler yaptı eleştirileri hak etmiyor. 

"TRABZONSPOR MAÇLARINDA YAPMAK İSTEDİĞİM HER ŞEY OLUYORDU"

Trabzonspor maçlarında yapmak istediğim her şey oluyordu, belki bu tarz maçlarda konsantrasyon iki katına çıkıyor yine de işin sırrı çalışmak. Derbi maçlarının atmosferi çok farklı oluyordu... Kadıköy'deki maçlarımızın bir sırrı yoktu yani iyi bir takımdık, taraftarın etkisi konuşulabilir burada.  

"BENFİCA MAÇI"

Benfica ile oynadığımız UEFA yarı final maçında kaçırdığım penaltıyı olması gerektiği gibi kullandım ama kale direğine çarptı ve dışarı çıktı, şanssızlık oldu yoksa vuruşumda değişiklik yoktu. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!