comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Cocu'dan FutbolArena'nın sorusuna yanıt: 'Ali Koç istifamı istemedi'

03 Ekim 2018, Çarşamba 18:05
Cocu'dan FutbolArena'nın sorusuna yanıt: 'Ali Koç istifamı istemedi'

Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, Spartak Trnava maçı öncesi basın toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, UEFA Avrupa Ligi'nde Spartak Trnava ile oynanacak olan maç öncesinde açıklamalarda bulundu. 

"BU TAKIMI AYAĞA KALDIRMAK ZORUNDAYIZ"
Son lig maçında basın toplantısında sorularınızı cevaplandırmadığım için sizlerden özür diliyorum. Ancak duygularımı yoğun yaşadığım bir akşamdı. Şu anda karşınızdayım ve daha uygun bir durumdayım. Bu takımı birlikte ayağa kaldırmak zorundayız, imkansız değil. 

"PERŞEMBE VE PAZAR GÜNLERİ KRİTİK 2 MAÇ OYNAYACAĞIZ"

En erken şekilde ayağa kalkmak istiyoruz. Kimse bu durumdan mutlu değil. Özellikle taraftarlarımız mutlu olamaz. Kulüp de, oyuncular da mutlu değil. Fenerbahçe şu anda hiç alışık olmadığı durumda. Biz bir şey başaracaksak hep birlikte başaracağız. Zor anlarda bireysel hareket edersek hiçbir şey başaramayız. Bizim için son derece kritik bir maç olacak. Çalışkan ve birlikte oynayan bir takımla oynayacağız. Perşembe ve Pazar günü oynayacağımız maçlarda farklı bir yöne doğru gitmeyi göstermek istiyoruz. Herkes bu baskıyı hissediyor ve baskı da son derece normaldir. Biz bu durumdan çıkmak istiyoruz. 

Cocu, basın toplantısında FutbolArena muhabiri Kevser Şahin'in "Basında bazı haberler yer aldı. Ali Koç'un sizden istifasınızı istediği ve sizin de reddettiğiniz yönündeki iddialar doğru mu?" şeklindeki soruya "Doğru değil" cevabını verdi. 

"ALİ KOÇ İSTİFAMI İSTEMEDİ"

Biz birlikte yolculuğa çıktık. Bu yolculukta olanlar hepimizi etkiliyor. Hepimiz bu durumdan dolayı rahatsız hissediyoruz. En hızlı şekilde bu durumdan çıkmak istiyoruz. Söylediğiniz şekilde bir konuşma olmadı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.