comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Cezayir'de Slimani eleştirilerine cevap: "Fenerbahçe'de takip ediyorduk"

01 Haziran 2019, Cumartesi 18:11
Cezayir'de Slimani eleştirilerine cevap:

Cezayir Teknik Direktörü Belmadi, milli takım kadrosuna aldığı Slimani için gelen eleştirilere cevap verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Slimani'nin Cezayir Milli Takım kadrosuna çağrılmasından sonra eleştirilen teknik direktör Belmadi, ülke basınına yaptığı yaptığı açıklamada Slimani'ye güvendiğini ve insanların onun Cezayir için yaptıklarını çok çabuk unuttuğunu söyledi. 

"SLIMANI CESUR BİR SAVAŞÇI"
Cezayir Teknik Direktörü Belmadi, "Slimani'yi zaten takip ediyorduk. Bu sezon Fenerbahçe'de zor günler yaşadı ve bu sebeple rekabetçi ortamdan uzaktı. Bu bir dezavantaj olacaktır tabi ama Slimani'nin en büyük motivasyon kaynağı savaşçı ruhu. Bu sebeple şimdi daha hırslı olacağını düşünüyorum. O cesur bir savaşçı" 

Belmadi ayrıca, "Slimani değerli bir deneyime sahip. Ona çok güveniyorum. İnsanlar uzun zamandır Slimani'nin Cezayir için yaptığını unutuyor. Kimse ülkesinde peygamber değildir ama Slimani, Cezayir için gerçekten çok şey yaptı." ifadelerini kullandı. 
 

Slimani Fenerbahçe'de kaç gol attı?


Slimani bu sezon Fenerbahçe formasıyla Spor Toto Süper Lig'de 15 maçta 1 gol attı. Avrupa Ligi'nde 7 maçta 3 gol kaydeden Cezayirli futbolcu, Türkiye Kupası'nda ise 3 maçta 1 gol attı. Slimani tüm kulvarlarda ise 25 maçta 5 gol attı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)