comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Canlı yayında açıkladı: "Fenerbahçe'nin Konoplyanka transferi..."

03 Temmuz 2019, Çarşamba 17:48
Canlı yayında açıkladı:

Ukrayna'da TV kanalının spor programında gazeteci Igor, canlı yayında Konoplyanka'ya Türkiye'den teklif olduğunu fakat henüz hiçbir kulüple sözleşme imzalamadığını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Schalke'nin yollarını ayırmaya karar verdiği ve bir süredir Fenerbahçe'nin gündeminde olan Konoplyanka için Ukrayna'daki bir spor programında gazeteci Igor, yıldız futbolcuya Türkiye'den de teklif olduğunu fakat henüz hiçbir kulüple sözleşme imzalamadığını söyledi. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Konoplyanka Fenerbahçe'ye geliyor mu?


Konoplyanka'nın geleceği hakkında canlı yayında değerlendirmelerde bulunan Ukraynalı gazeteci Igor, "Schalke artık Konoplyanka'nın başka kulüplerle görüşmesine izin verdi. Teklifler var, görüşmeler var. Türkiye'den de Konoplyanka'yı isteyen bir kulüp var fakat henüz hiçbir kulüple sözleşme imzalamadı. Yakın çevresine acele etmek istemdiğini ve kariyeriyle ilgili en iyi kararı vermek istediğini söyledi." ifadelerini kullandı. 
 

Konoplyanka'nın Schalke performansı


Konoplyanka bu sezon Bundesliga'da Schalke formasyla 13 maçta sahaya çıktı ve 654 dakika görev aldı. Ukraynalı futbolcu 1 gol attı, 1 asist yaptı. Konoplyanka tüm kulvarlarda ise 21 maçta 1 gol, 2 asistlik performans sergiledi. Konoplyanka'nın 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!