comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Caner Erkin, Gökhan Gönül, Novak! Fenerbahçe'ye imzalar atılıyor

06 Ağustos 2020, Perşembe 01:00
Caner Erkin, Gökhan Gönül, Novak! Fenerbahçe'ye imzalar atılıyor

Fenerbahçe transferde üst üste imzaları atmaya hazırlanıyor. Mert Hakan Yandaş ile 4 yıllık anlaşmaya varan sarı lacivertliler Gökhan Gönül ve Caner Erkin'de mutlu sona ulaştı. Novak ise sarı lacivertlilere daha yakın. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de transferde hareketli saatler yaşanıyor. Sarı lacivertliler Gökhan Gönül'den sonra Caner Erkin ve Novak transferinde de anlaşmaya çok yakın. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Caner Erkin, Gökhan Gönül, Novak, 


TRT Spor Muhabiri Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre, Emre Belözoğlu ile Caner Erkin arasında gerçekleşen görüşmede Emre Belözoğlu, Caner'i Fenerbahçe'ye gelmeye ikna etti. Fenerbahçe yönetimi tecrübeli futbolcunun menajeriyle bir görüşme günü belirleyecek ve bu aşamadan sonra transferin gerçekleşmesi bekleniyor. 

NOVAK, FENERBAHÇE'YE YAKIN
Fenerbahçe'nin yine bir süredir gündeminde olan Novak da sarı lacivertlilere yakın. Trabzonspor ile sezon sonunda sözleşmesi sona eren Çekyalı futbolcunun bordo mavililerin yeni teklifine yanıt vermediği, Fenerbahçe'nin teklifinin daha cazip olduğu ve sarı lacivertlilere yakın olduğu öne sürüldü. 

GÖKHAN GÖNÜL FENERBAHÇE'DE!

Fenerbahçe, Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren ve siyah beyazlılarla anlaşamayan Gökhan Gönül ile 1+1 yıllığına anlaşmaya vardı. 7 Ağustos'ta tatilden dönecek olan Gökhan Gönül'ün resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor. Gökhan Gönül'ün eşi Hatice Gönül ise instagram hesabından "Yarım kalan hikayeler, yarım kalan aşklar gibidir" paylaşımını yaptı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"