comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Caner Erkin: 'Fenerbahçe'yi dönmeyi çok istiyordum'

06 Ağustos 2020, Perşembe 17:51
Caner Erkin: 'Fenerbahçe'yi dönmeyi çok istiyordum'

Caner Erkin, Fenerbahçe ile sözleşme imzaladıktan sonra açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yeni transferi Caner Erkin, 2+1 yıllık sözleşme imzaladıktan sonra FB TV'ye açıklamalarda bulundu. 

"FENERBAHÇE'YE GELMEYİ ÇOK İSTİYORDUM"
Transferle ilgili hiçbir problem yoktu. Fenerbahçeli olduğumu herkes bilir. Ben de çok gelmek istiyordum. Emre abi ve başkanımıza teşekkür ediyorum. Beni ne kadar istediklerini, bana ne kadar değer verdiklerini gösterdikleri için. Bu değere en iyi şekilde karşılık vereceğim. 

"INTER'DEN SONRA DÖNMEK İSTEDİM AMA.."

4 senelik ayrılık oldu. Profesyonel hayatıma devam etmek zorundaydım. Inter Milan macerası oldu. Ondan sonra yine ben Fenerbahçe'ye dönmek istedim ama farklı malum sebeplerden dolayı olmadı. Sonuçta yine buluştuk. Benim duygularım, Fenerbahçe'ye olan bağım, tutkum her zaman aynı şekilde devam etti. Profesyonel futbolcular olduğumuz için her oynadığım kulüpte elimden gelen her şeyi vermeye çalıştım. Çocukluk aşkım. Taraftarlarımıza sesleniyorum. Beni yine aynı Caner Erkin ve hatta Fenerbahçe için daha fazlasını veren Caner Erkin olarak görecekler.  Biz çok büyük bir camiayız. Önümüzdeki sezondan itibaren birlik olarak zorlukların üstünden geleceğiz. Biz çok büyük bir camiayız. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"