comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Bursasporlu futbolculardan antrenman için yeni karar

03 Mayıs 2018, Perşembe 19:33
Bursasporlu futbolculardan antrenman için yeni karar

Maddi sorunlar sebebiyle bugün antrenmana çıkmayan ve salonda çalışan Bursasporlu futbolcuların yarın da kondisyon salonunda çalışacakları açıklandı. 

FutbolArena - Bursaspor, Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe ile oynayacakları maç öncesinde sorunlarla boğuşuyor. Maddi sorunlar sebebiyle bugün antrenmana çıkmayan ve salonda çalışan Bursasporlu futbolcuların yarın da kondisyon salonunda çalışacakları açıklandı. 

Yeşil-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: 
“4 Mayıs 2018 Cuma günü yapılacak olan antrenmanımız kondisyon salonuna alınmıştır ve basına kapalı olarak yapılacaktır. Yarın yapılması planlanan Mustafa Er'in basın toplantısı iptal edilmiştir.” 

Yeşil-beyazlı oyuncular, 4 aylık alacakları sebebiyle antrenmana çıkmak istemediklerini ilettikleri, Başkan Ali Ay ve yöneticilerin Fenerbahçe maçı öncesi yaşanan bu krizi çözmek için çaba sarf ettikleri bildirildi. 
 

Fenerbahçe - Bursaspor maçı ne zaman?


Süper Lig'de oynanacak Fenerbahçe - Bursaspor maçının günü ve saati belli oldu. Fenerbahçe - Bursaspor karşılaşması 6 Mayıs Pazar günü saat 16.00'da başlayacak ve beIN Sport ekranlarından yayınlanacak.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"