comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Bursaspor - Fenerbahçe maçı öncesi kulüpten bilet açıklaması

04 Aralık 2017, Pazartesi 15:33
Bursaspor - Fenerbahçe maçı öncesi kulüpten bilet açıklaması

Fenerbahçe, Süper Lig'in 15. haftasında Bursaspor ile deplasmanda karşılaşacak. Bu mücadele öncesi Bursasporlu taraftarların biletlerini Fenerbahçe Kulübü dağıtacak.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 15. haftasında Bursaspor deplasmanına konuk olacak. Sarı-Lacivertli takım kendilerine ayrılan biletlerle ilgili önemli bir açıklama yaptı.

Fenerbahçe tarafından Süper Lig'in 15. haftasında deplasmanda oynayacağı Bursaspor karşılaşmasında, misafir takıma ayrılan biletlerin dağıtımı, Bursa İl Güvenlik Kurulu Kararları gereğince kulübümüz tarafından yapılacağı açıklandı.
 

Fenerbahçe'den Bursaspor maçı biletleriyle ilgili açıklama.


Buna göre, taraftarlarımızın 5 Aralık 2017 Salı günü saat 18:00'e kadar bilet taleplerini, isim-soyisim, TC Kimlik Numarası, katılım göstereceği şehir bilgisi, telefon numarası ve kulüp üyesi olanların üye numaralarıyla birlikte, halklailiskiler@fenerbahce.org adresine e-posta göndermeleri gerekmektedir.
Taraftarlarımızın ve üyelerimizin talepleri başvuru sırasına göre değerlendirilecek, talebi olumlu olanlara geri dönüş tarafımızdan yapılacak ve kapasite aşımı durumunda, yukarıda belirtilen saatten sonra gelen talepler dikkate alınmayacaktır.

Konuyla ilgili olarak herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına, yukarıda istenen bilgilerin tarafımıza eksiksiz ve belirtilen zaman dilimi içerisinde gönderilmesini önemle rica ederiz.
 

Bursaspor - Fenerbahçe maçı bilet fiyatları


Yeşil-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, biletlerin yarın 10.00 itibariyle satışa sunulacağı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre bilet fiyatları ise şöyle:

"VIP 1.Balkon: 250 TL, VIP 2.Balkon: 250 TL, Batı Alt Tribün: 200 TL, Spor Toto Alt Tribün: 100 TL, Spor Toto Üst Tribün: 90 TL, Güney Kale Arkası (Teksas): 50 TL, TOFAŞ Tribünü: 50 TL, Misafir Tribünü: 65 TL."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.