comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Bursaspor - Fenerbahçe maçı öncesi flaş gelişme! Taraftar maça girmeyebilir

08 Aralık 2017, Cuma 13:18
Bursaspor - Fenerbahçe maçı öncesi flaş gelişme! Taraftar maça girmeyebilir

Bursaspor ile Fenerbahçe arasında oynanacak olan karşılaşma öncesinde Bursaspor teksas tribünün hazırladığı görsel şov Bursa Emniyeti engeline takıldı

FutbolArena - Bursaspor ile Fenerbahçe bu akşam saat 20:00'da Süper Lig'in 15. hafta açılış karşılaşmasında karşı karşıya gelecek. Bu zorlu mücadele öncesinde Bursaspor tarafatr grubu Teksas ile Emniyet karşı karşıya geldi.


Bursaspor - Fenerbahçe maçı öncesin son dakika gelişmesi


Bursaspor ile Fenerbahçe arasında oynanacak olan karşılaşma öncesinde Bursaspor teksas tribünün hazırladığı görsel şov Bursa Emniyeti engeline takıldı. Günler öncesinden tribünleri tüm biletleri tüketen Bursaspor tarafatrları Bursa Emniyeti ile karşı karşıya kaldı.

1000 ADET SOPALI BAYRAK TOPLATILDI
Bursa Emniyeti bu akşam oynanacak Fenerbahçe maçında Bursaspor taraftarının açacağı 1000 adet sopalı bayrağı risk teşkil ettiği gerekçesiyle topladı.Teksas tribün liderlerinden Enes Aydın Bursa Emniyeti'nin tutumunu değiştirmemesi halinde Fenerbahçe maçına girmeyeceklerini açıkladı.


Bursaspor - Fenerbahçe maçı öncesinde yaşanan bayrak krizi çözüldü


Bursaspor Teksas tribünü ile Bursa Emniyeti arasında yaşanan krize çözüm bulundu. Bursaspor Fenerbahçe maçı öncesi yaşanan bayrak krizi çözüldü. Bayraklar stada girecek. ilk 20 sıradan sonraki bölümde sallanmasına izin verilecek.

Bursaspor Kulübünden konu hakkında resmi site aracılığı ile şu açıklama yapıldı;

''Bursa Emniyet Müdürlüğümüzle yapılan görüşmeler sonucunda, taraftarlarımız Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadyumu'na bayrakları ile giriş yapabilecekler.''

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.
 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.