comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Burhan Karaçam'dan garanti! '500 milyon TL toplarım' (Fenerbahçe Haberleri)

03 Nisan 2019, Çarşamba 14:49
Burhan Karaçam'dan garanti! '500 milyon TL toplarım' (Fenerbahçe Haberleri)

Fenerbahçe'de önümüzdeki günlerde başlatılacak olan kampanyayla ilgili yönetimden Burhan Karaçam'ın iddialı bir ifade kullandığı öğrenildi.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de tarihinin en başarısız dönemini geçiren ve ekonomik olarak da sıkıntılı süreçten geçen Fenerbahçe'de önümüzdeki günlerde bir kampanya başlatılacak. "Fener Ol" adı altında sarı lacivertli renklere gönül veren taraftarlardan, camia içerisinde yer alan iş adamlarına kadar birçok kesimden maddi destek istenecek. Bu kampanyaya yöneticilerin de ciddi katkı vereceği öğrenildi. 
 

Fenerbahçe Haberleri: "Fener Ol" kampanyasında hedef ne kadar?


Fenerbahçe'nin başlatacağı "Fener Ol" kampanyasına yönetimden büyük destek gelecek. Sarı lacivertli idareciler bu projenin başına Burhan Karaçam'ı getirdi. Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, 1 milyar liralık yardım kampanyasında hedefe ulaşma adına ciddi bir miktarı kendisinin toplayacağını ifade etti. Yönetim içerisinde yapılan toplantıda Karaçam'ın, "Ben 500 milyon TL toplarım" ifadesini kullandığı ve kampanya için ciddi bir çalışma içerisinde olduğu öğrenildi. 

YÖNETİM UMUTLU
Fenerbahçe yönetiminin yardım kampanyasında hedefe ulaşacakları konusunda umutlu oldukları öğrenildi. Burhan Karaçam'ın, "500 milyon TL toplarım" ifadesi dışında Başkan Ali Koç ve diğer yöneticilerin de kampanyaya önemli katkı sağlaması bekleniyor.
 

Burhan Karaçam kimdir?


1949 yılında İstanbul'da doğan Burhan Karaçam, babasının kamu görevi (Devlet Hastanesi Başhekimi) nedeni ile Tarsus'ta bulunduğu dönemde, ortaokulu Tarsus Amerikan Koleji'nde okudu.1964 yılından sonra lise ve üniversite öğrenimine  Robert Kolej'de devam etti. Burhan Karaçam, Robert Kolej'deki son yılında okulun Boğaziçi Üniversitesi'ne dönüşmesi ile üniversitenin ilk mezunlarından biri olarak iş yaşamına başladı.1972 yılında Londra-Arthur Andersen'da profesyonel iş hayatına başlayan Burhan Karaçam, 1975 yılında Türkiye'ye dönerek, Arthur Andersen'ın İstanbul ofisinde kurucu ortak olarak 1979'a kadar görev aldı. Daha sonra tekrar Londra'ya  dönen Karaçam, 1981 Ekim ayına kadar Arthur Andersen'da çalıştı. Karaçam, Arthur Andersen'daki mesleki yaşamı içinde eğitime verdiği önem ve gerçekleştirdiği projeler ile ve özellikle 'Europe-Wide Senior Development Course'un  tasarımcısı olarak öne çıktı.

Sarı lacivertli kulüple ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)