comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Burhan Karaçam'dan Fenerbahçe'de Semih Özsoy ile kavga iddialarına yanıt

28 Ekim 2018, Pazar 01:24
Burhan Karaçam'dan Fenerbahçe'de Semih Özsoy ile kavga iddialarına yanıt

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, Divan Kurulu Toplantısının ardından Semih Özsoy ile kavga ettikleri yönündeki iddialara yanıt verdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam'ın Semih Özsoy ile kavgalı olduğu ve Divan Kurulu Toplantısında tokalaşmadığı iddia edilmişti. Süleyman Arat'ın haberine göre, Burhan Karaçam'ın Divan Kurulu Toplantısındaki konuşmanın ardından Semih Özsoy ile tokalaşmadığı iddia edildi. 


Fenerbahçe Haberleri: Burhan Karaçam - Semih Özsoy kavga mı ettiler?


Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam ise bu iddialara yanıt verdi. Beyaz TV'ye konuşan Burhan Karaçam, "Semih Özsoy ile kavga etmediklerini söyleyen, "Zaten görüyorsunuz. Öyle bir şey yok." dedi. 

"1959 ÖNCESİ ŞAMPİYONLUKLARIN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ"
1959 öncesi şampiyonluklar gerçek şampiyonluklar. Türkiye'nin futbol konusunda, tarihi değerlerini dikkate almamış durumda bırakırız. Diğer takımlar da keza aynı şekilde. Kulübün tarihine yön vermiş kişileri unutmak mümkün değil. 1959 öncesi şampiyonlukların peşini bırakmayacağız. 

Burhan Karaçam, "Galatasaray derbisinin Fenerbahçe'nin çıkış maçı olup olmayacağı yönündeki soruya ise "Her maç bizim çıkış maçımız." yanıtını verdi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)