comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Burhan Karaçam kimdir? Burhan Karaçam ne iş yapıyor? Burhan Karaçam nereli? (Burhan Karaçam'ın Fenerbahçe'de görevi)

13 Haziran 2018, Çarşamba 15:24
Burhan Karaçam kimdir? Burhan Karaçam ne iş yapıyor? Burhan Karaçam nereli? (Burhan Karaçam'ın Fenerbahçe'de görevi)

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un yardımcılarından biri olduğunu açıkladı Burhan Karaçam hakkında sarı lacivertli taraftarlar yeniden araştırma yapmaya başladı. Burhan Karaçam kimdir? Burhan Karaçam nereli? Burhan Karaçam ne iş yapar? Burhan Karaçam kaç yaşında? sorularına haberimizdem yanıt bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yeni sportif direktörü Comolli'nin imza töreninde açıklamalarda bulunan Başkan Ali Koç, görev dağılımı konusunda bilgilendirme yaptı ve başkan yardımcılarını tanıttı. Buna göre Fenerbahçe'de Semih Özsoy ile birlikte Burhan Karaçam da Başkan Yardımcısı oldu. Bu gelişmenin ardından Fenerbahçe taraftarları Burhan Karaçam'ın kim olduğunu merak etmeye başladı.

Bu doğrultuda Burhan Karaçam kimdir? Burhan Karaçam nereli? Burhan Karaçam ne iş yapar? Burhan Karaçam ne iş yapıyor? sorularının yanıtlarına haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 
 

Burhan Karaçam kimdir?


1949 yılında İstanbul'da doğan Burhan Karaçam, babasının kamu görevi (Devlet Hastanesi Başhekimi) nedeni ile Tarsus'ta bulunduğu dönemde, ortaokulu Tarsus Amerikan Koleji'nde okudu.1964 yılından sonra lise ve üniversite öğrenimine  Robert Kolej'de devam etti. Burhan Karaçam, Robert Kolej'deki son yılında okulun Boğaziçi Üniversitesi'ne dönüşmesi ile üniversitenin ilk mezunlarından biri olarak iş yaşamına başladı.
1972 yılında Londra-Arthur Andersen'da profesyonel iş hayatına başlayan Burhan Karaçam, 1975 yılında Türkiye'ye dönerek, Arthur Andersen'ın İstanbul ofisinde kurucu ortak olarak 1979'a kadar görev aldı. Daha sonra tekrar Londra'ya  dönen Karaçam, 1981 Ekim ayına kadar Arthur Andersen'da çalıştı. Karaçam, Arthur Andersen'daki mesleki yaşamı içinde eğitime verdiği önem ve gerçekleştirdiği projeler ile ve özellikle 'Europe-Wide Senior Development Course'un  tasarımcısı olarak öne çıktı.
 

Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde kimler var?


Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç'un listesinde yer alan isimler de belli oldu.Metin Şen, Erol Bilecik, Semih Özsoy, Fethi Pekin, Gökhan Akça, Turan Şahin, Kemal Danabaş, Simla Beyazıt, Burhan Karaçam, Sina Afra.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)