comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Bülent Uygun transfer listesini açıkladı: 'Arda Turan, Ozan Tufan, Volkan Şen ve Aatif..'

05 Ocak 2018, Cuma 20:16
Bülent Uygun transfer listesini açıkladı: 'Arda Turan, Ozan Tufan, Volkan Şen ve Aatif..'

Al Gharafa Teknik Direktörü Bülent Uygun, Sneijder ile anlaşma sağlamalarının ardından Arda Turan, Ozan Tufan, Volkan Şen ve Aatif transferleri hakkında konuştu. 

FutbolArena - Katar Ligi takımlarından Al Gharafa'nın yeni teknik direktörü Bülent Uygun, Wesley Sneijder ile anlaşma sağlamalarının ardından açıklamalarda bulundu. beIN Sports'a telefonla bağlanan Uygun, Türkiye'den diğer transfer etmek istediği futbolculara dair de konuştu. 


Bülent Uygun Türkiye'den hangi futbolcuları transfer edecek?


Al Gharafa Teknik Direktörü Bülent Uygun, beIN Sports canlı yayına bağlanarak şu açıklamaları yaptı:

"SNEİJDER 10 NUMARADA EN İYİ 5 FUTBOLCUDAN BİRİSİ"
Sneijder Türkiye'de de zaten oynadığı futbolla hepimizin beğenisini kazanmış bir futbolcu. Dünyada şu anda baktığımızda 10 numara diyeceğimiz ve diğer yönleri de oynayabilen 5 futbolcudan birisi. O yüzden de yönetim kurulumuz ile görüştük kimleri alabiliriz diye. Ben de Sneijder'in alınmasını istedim. Takıma büyük katkı yapacağını söyledim. Nitekim de kendisiyle anlaştılar Fransa'da. Pazar günü aksilik olmazsa özel uçakla Katar'a gelecek. 

"TÜRKİYE'DEN TRANSFER LİSTEMİZ..."

Yönetim kuruluyla yaptığımız görüşmede Arda Fernandao, Turan, Ozan Tufan, Volkan Şen, Aatif gibi takıma katkı yapabilecek isimleri yönetim kuruluna söyledim. Arda Turan için tabi ki çok fazla talep var. Onu menajeriyle karar verecek. Diğer futbolcularla ilgili görüşmeler devam ediyor. Hücuma dönük transfer listesimiz var. Yine Türkiye'deki genç yetenekler üzerine çalışmalarımız var. 3 transfer yaparak ligin ikinci yarısına başlamak istiyoruz. 

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)