comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Bugün Transfer Haberleri (Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş transfer 10 Haziran)

10 Haziran 2018, Pazar 12:50
Bugün Transfer Haberleri (Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş transfer 10 Haziran)

Bugünün transfer iddialarını sizler için derledik. Transferde son dakika gelişmeleri arasında öne çıkanlar neler? Galatasaray transfer haberleri arasında bugün hangi iddialar ön planda? Fenerbahçe transferleri ve Beşiktaş transfer haberlerinden son dakika gelişmelerini derledik.

Son dakika transfer haberlerini sizler için derledik. Fenerbahçe transfer gelişmeleri, Galatasaray transferleri ve son dakika Beşiktaş transfer haberleri aramalarında ön plana çıkan gelişmeler neler? Beşiktaş hangi oyuncuları transfer edecek? Galatasaray forvet transferi yapacak mı? Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak? Son dakika transferleri burada. 
 

Galatasaray Transfer Haberleri (GS Transfer 10 Haziran)


Galatasaray transfer haberleri arasında günün öne çıkan iddialarından biri de Nuri Şahin oldu.  Kurulan ilk temaslarda Nuri, Şampiyonlar Ligi faktörü nedeniyle Galatasaray'a gelmeye oldukça sıcak baktığını söyledi. Milli futbolcu dışında Emre Mor, Adem Büyük ve Yunus Mallı gibi milli futbolcular da Galatasaray adına yazılan isimler oldu.


Fenerbahçe Transfer Haberleri (FB Transfer 10 Haziran 2018)


Fenerbahçe'de sportif direktör olarak göreve getirilen Damien Comolli'nin transferde hazırlıklara başladığı iddia edildi. Bugün Fenerbahçe transfer haberleri arasında genç ve düşük maliyetli isimler de göze çarpıyor. İddialar arasında Jack Wilshere, Nadir Badelj ve Lacazette ile Comolli'nin temas kurduğu ve transferde aşama kaydettiği ifade ediliyor. Fenerbahçe'de kolları sıvayan Comolli'nin temasları bir süre daha devam edecek.


Beşiktaş Transfer Haberleri (BJK Transfer 10 Haziran)


Beşiktaş Transferleri haberleri arasında bugün, düne göre daha az oyuncu iddiası gündeme girdi. Sağ bek noktasına odaklanan Beşiktaş için Rafael ismi gündeme gelirken Davy Klassen de orta alan için düşünülen isimler arasında olmaya devam ediyor. Öte yandan Tolgay Arslan için Stuttgart'ın ilgisi devam ediyor.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)